Nowy Trailhead Ranger Ranks

Trailhead NewsNowy Trailhead Ranger Ranks

Nowy Trailhead Ranger Ranks

Salesforce opublikował nowy Trailhead Ranger Ranks. Ma to jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie wszystkich Trailblazers w procesie nauki i zdobywania wiedzy. 

Najwyższe odznaczenie - Ranger

Najwyższym odznaczeniem użytkowników na platformie Trailhead był Ranger. Było to spore wyzwanie dla uczestników, ponieważ musieli przejść przez 7stopniową skalę – od Scouta do Rangera. Aby zdobyć to odznaczenie trzeba było zdobyć 100 Badges – 50 000 punktów. Dla przypomnienia, za każde wykonane zadanie na platformie uczestnik otrzymuje odpowiednią ilość punktów, którą gromadzi na swoim profilu. 

Z racji tego, że Salesforce rozwija się w błyskawicznym tempie, a przy tym za każdym razem dba o przygotowywanie odpowiednich modułów szkoleniowych na platformie Trailhead, zauważono, że coraz większa liczba Trailblazers przekracza zgromadzone punkty i wymagania na najwyższe odznaczenie Ranger. Fakt ten tylko świadczy o popularności platformy oraz potwierdza, że jest to dobry sposób na naukę i rozwijanie umiejętności. 

Nowy ranking - jakie zmiany?

Twórcy portalu Trailblazer rozszerzyli dlatego odznaczenia Ranger. Teraz będzie jeszcze więcej możliwości, aby wykazać się w zdobywaniu wiedzy i odznak. Zostały wprowadzone następujęce:

    • Double Star Ranger (200 badges, 100,000 points)
    • Triple Star Ranger (300 badges, 150,000 points)
    • Four Star Ranger (400 badges, 200,000 points)
    • Five Star Ranger (500 badges, 250,000 points)
    • All Star Ranger (600 badges, 300,000 points)

 

https://trailhead.salesforce.com/trailblazer-ranks
Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search