Poznaj Zig the Zebra – Nową, Inspirującą Postać Salesforce

Salesforce NewsPoznaj Zig the Zebra – Nową, Inspirującą Postać Salesforce

Poznaj Zig the Zebra – Nową, Inspirującą Postać Salesforce

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak połączyć kreatywność, odwagę i zaangażowanie w osiąganiu celów sprzedażowych? Odpowiedź jest dość prosta – poznaj Zig the Zebra, najnowszą postać Salesforce, która jest nie tylko uosobieniem tych wartości, ale także przewodnikiem po świecie Salesblazer Community.

Kim jest Zig the Zebra?

Zig the Zebra to odważna, wytrwała i strategiczna postać, która uwielbia współpracować z innymi, aby osiągnąć sukces. Jest uosobieniem Salesblazera – dynamicznego, kreatywnego i odważnego profesjonalisty sprzedaży, który działa zgodnie z filozofią dawania i otrzymywania.

Zig the Zebra ma na imię Zig, mierzy 6 stóp wysokości, używa zaimków She/Her, a jej urodziny to 4 maja 2023 roku. Pierwszy raz pojawiła się na World Tour New York 2023. Jej ulubiona odznaka to Sales Cloud Basics, a ulubiony cytat to: „Cenić relacje bardziej niż kwoty.” autorstwa Jeffa Gitomera, autora i eksperta ds. sprzedaży.

Dlaczego zebra?

Wybór zebry jako maskotki dla Salesblazerów nie jest przypadkowy. Zebrane mają wiele wspólnych cech z ludźmi sukcesu w dziedzinie sprzedaży:

    1. Oryginalność: Każda zebra ma niepowtarzalny wzór pasów, tak jak wyjątkowi specjaliści ds. sprzedaży, którzy wykorzystują swoją oryginalność, aby dostosować się do sytuacji, odnosić sukcesy i inspirować innych.
    2. Inteligencja: Zebrane to inteligentne stworzenia z naturalnymi zdolnościami, które wyróżniają je na tle innych zwierząt. Podobnie jak Salesblazerzy, są uzdolnionymi rozwiązywaczami problemów.
    3. Wytrwałość: Zig oraz inni Salesblazerzy wiedzą, że dzięki odpowiednim umiejętnościom i wsparciu innych, mogą pokonać każde wyzwania.
    4. Współpraca: Zebrane to zwierzęta stadne, które dbają o wspólne dobro swojej grupy. Zig również ceni sobie bliskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i wsparciu.
    5. Strategia: Zig jest śmiała, odważna i mądra. Nie podejmuje pochopnych decyzji, zamiast tego starannie planuje każdy ruch, aby prowadzić swoje stado w odpowiednim kierunku.

Zig the Zebra w akcji

Zig ciągle się rozwija i jest aktywna w swojej społeczności. Możesz ją spotkać w Salesblazer Community, na wydarzeniach takich jak Dreamforce, a także w mediach społecznościowych. Jej obecność ma na celu inspirować, motywować i pomagać innym Salesblazerom w nawiązywaniu kontaktów, uczeniu się i rozwoju zawodowym.

Wprowadzenie Zig the Zebra do rodziny Salesforce

Twórcą Zig jest Domenique Sillett Buxton, Dyrektor Wykonawczy Trailhead. Buxton twierdzi, że Zig „zdobyła swoje pasy w branży sprzedaży i teraz jej misją jest łączenie Salesblazerów”. Zig the Zebra to doskonałe uzupełnienie rodziny Salesforce, które doda wartości nie tylko dla firmy, ale także dla całej społeczności Salesblazerów.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search