Zostań MVP – nominacje tylko do 12 listopada

Salesforce NewsZostań MVP – nominacje tylko do 12 listopada

Zostań MVP – nominacje tylko do 12 listopada

W dynamicznie zmieniającym się świecie technologii, gdzie każdy z nas jest częścią większej społeczności, programy uznania profesjonalistów, takie jak Salesforce MVP (Most Valuable Professional), odgrywają kluczową rolę. Są one nie tylko świadectwem indywidualnych osiągnięć, ale także celebracją współpracy, dzielenia się wiedzą i wzajemnego wsparcia. W tym artykule postaram się przybliżyć, czym jest bycie MVP Salesforce, jakie korzyści niesie to dla całej społeczności i dlaczego warto nominować swoich kolegów i koleżanki do tego prestiżowego tytułu.

Czym jest MVP Salesforce?

MVP Salesforce to wyróżnienie przyznawane corocznie tym członkom społeczności, którzy nie tylko wykazują się głęboką wiedzą o platformie, ale również aktywnie dzielą się nią, pomagając innym osiągnąć sukces. To osoby, które z pasją angażują się w życie społeczności, są mentorami, liderami myśli i ambasadorami innowacji.

Proces nominacji

https://www.salesforce.com/blog/mvp-nominations/Nominacje do tytułu MVP są otwarte dla wszystkich i stanowią okazję do uznania tych, którzy mają realny wpływ na społeczność Salesforce. To czas, aby zastanowić się, kto swoją pracą, zaangażowaniem pomógł innym w rozwoju ich kariery czy ekosystemu. Nominowanie kolegi czy koleżanki to nie tylko okazja do wyrażenia wdzięczności, ale także sposób na wzmocnienie więzi społecznościowych.

Uwaga! Proces nominacji trwa tylko do 12 listopada 2023

Korzyści bycia MVP

Bycie MVP Salesforce to zaszczyt, który przynosi korzyści nie tylko dla samego MVP, ale dla całej społeczności:

Rozwój społeczności
MVP mają możliwość dzielenia się swoją wiedzą na większą skalę, co przyczynia się do wzrostu i rozwoju społeczności.

 

Wspieranie innowacji
Dzięki dostępowi do zasobów i feedbacku, MVP mogą wpływać na kształtowanie produktów Salesforce, co przekłada się na lepsze rozwiązania dla wszystkich użytkowników.

 

Budowanie sieci
MVP mają okazję do nawiązywania kontaktów z innymi liderami branży, co może prowadzić do nowych projektów i inicjatyw na rzecz społeczności.

Globalna społeczność

Na świecie istnieje ponad 250 Salesforce MVPs rozsianych po 31 krajach, co świadczy o globalnym zasięgu i różnorodności społeczności Salesforce. MVP to nie tylko eksperci w swoich dziedzinach, ale także ambasadorowie platformy, którzy swoją działalnością przyczyniają się do wzrostu i integracji społeczności Salesforce na całym świecie.

Polscy MVP Salesforce

Polska społeczność Salesforce, choć młodsza niż niektóre inne, rozwija się dynamicznie i z pasją. W kraju nad Wisłą znajdują się osoby, które nie tylko doskonale znają platformę Salesforce, ale również aktywnie przyczyniają się do rozwoju globalnej społeczności użytkowników. To właśnie dzięki takim liderom jak Zuzanna Jarczyńska i Mateusz Dąbrowski, Polska z dumą może pochwalić się swoimi przedstawicielami w gronie Salesforce MVP.

Zuzanna Jarczyńska

Zuzanna Jarczyńska, pierwsza MVP, pracująca dla Deloitte Digital jako Salesforce Marketing Cloud Architect, jest jedną z tych osób, które swoją pracą i zaangażowaniem wyznaczają standardy w branży. Jej głęboka wiedza techniczna, połączona z umiejętnością przekazywania wiedzy i wspierania innych, sprawiają, że jest ona cennym członkiem społeczności Salesforce. Zuzanna jest znana z prowadzenia inspirujących sesji szkoleniowych, dzielenia się wiedzą na blogach i forach, a także z aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach branżowych. Jej wkład w rozwój społeczności jest nieoceniony i stanowi wzór do naśladowania dla innych profesjonalistów w Polsce.

Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski, związany z PwC jako Marketing Cloud Architect, jest równie wpływową postacią w polskiej społeczności Salesforce. Jego strona internetowa, mateuszdabrowski.pl, jest skarbnicą wiedzy, gdzie dzieli się on swoim doświadczeniem i ekspertyzą z innymi entuzjastami Salesforce. Mateusz jest znany z tego, że potrafi w przystępny sposób wyjaśnić skomplikowane koncepcje, co czyni go cenionym mentorem i edukatorem. Jego zaangażowanie w rozwijanie umiejętności innych i promowanie najlepszych praktyk sprawia, że jego wpływ na społeczność jest trwały i głęboki.

Twoje głosy mają znaczenie

Jeśli znasz kogoś, kto swoją pracą i zaangażowaniem zasługuje na tytuł MVP, nie wahaj się go nominować. To Twoja szansa, aby docenić ich trud i poświęcenie, a także przyczynić się do ich rozwoju zawodowego. Pamiętaj, że każda nominacja to potwierdzenie, że praca, którą wykonujemy jako społeczność, ma znaczenie.

Więcej o programie na stronie:
https://www.salesforce.com/blog/mvp-nominations/?_ga=2.44998252.998414036.1699298741-219196872.1699298741 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search