Salesforcowy Netflix

Salesforce NewsSalesforcowy Netflix

Salesforcowy Netflix

Czy słyszeliście już o Salesfrocowym Netflixie? Warto zaznaczyć, że słowo Netflix powinienem użyć w cudzysłowie. 

Salesforce+, bo o nim mowa, to nic innego, jak platforma streamingowa, gdzie Salesforce publikuje m.in. treści biznesowe. Twórcy zapowiadają, że znajdować się będą tutaj live streamingi z wydarzeń, seriale, podcasty i inne. 

 

Live Streaming

Jednym z ważnych czynników tej platformy to live streaminig. Dzięki temu modułowi, każdy z nas, niezależnie od tego z którego miejsca na świecie się łączy może uczestniczyć w wydarzeniach, które odbywają się na żywo. Ostatnio taką okazję, o której opisywaliśmy wcześniej na naszym portalu, to wydarzenie London World Tour. Część wydarzeń, w większości Keynote były transmitowane na żywo. 

Również największe wydarzenie w ciągu roku – jakim jest nadchodzący Dreamforce – również będzie częściowo transmitowany właśnie przez ten portal. 

Original Series

Salesforce wprowadził własne programy, seriale dotyczące ekosystemu Salesforce. Na dzień dzisiejszych, w trakcie pisania tego artykułu, jest 14 Salesforcowych seriali. W tym wpisie opiszemy tylko kilka z nich. 

https://www.salesforce.com/plus/

Serial opowiada o tym, jak administratorzy Salesforce rozwiązują problemy biznesowe za pomocą narzędzi do automatyzacji, danych i  obszarów bezpieczeństwa.

Piątka administratorów pokazuje jak zmaga się z różnego rodzaju wyzwaniami, które wymagają od nich różnego rodzaju umiejętności – nie tylko technicznych jak procesy automatyzacji, ale takich zagadnień jak User Management czy Change Management. 

Zupełnie nowe podejście do marketingu, a w szczególności do obszaru budowania zaangażowania wśród odbiorców czy klientów. O sile marketingu i nie tylko dowiecie się właśnie w tych odcinkach. 

Jeśli interesuje Was jak Mercedes-Benz przechodzi transformację cyfrową, jak walczyć o prawa obywateli w cyfrowej erze czy coraz bardziej popularniejszej aplikacji Strava, która ma teraz aż 90 milionów odbiorców – to tak sekcja jest dla Ciebie. 

https://www.salesforce.com/plus/
https://www.salesforce.com/plus/

Ostatnio najpopularniejszy serial Salesforce. W wielkim skrócie – źródło informacji o nowościach, biznesie i technologii. 

Programy prowadzone są przez znaną dziennikarkę z zakresu technologii – Kara Swisher  oraz profesora z nowojorskiego uniwerystetu – Scotta Galloway. 

Znajdziecie tutaj sporo aktualnych informacji – jak wojna na Ukrainie wpływa na biznes, technologię. Znajdziesz tutaj również informacje o inflacji, kryptowalutach, przedsiębiorczości, Apple, wpływie social media i innych

Wielokrotnie nagradzana seria skupiająca się na tym, jak liderzy biznesu zmagają się z sytuacją po pandemii COVID-19.

Wiele ciekawych rozmów z COE z wielkich światowych firm z różnych sektorów. 

https://www.salesforce.com/plus/
https://www.salesforce.com/plus/

Często mówimy, że szef bez butów chodzi. Nie sprawdza się to stwierdzenie w przypadku firmy Salesforce. W tym programie przedstawione są informacje, jak sam Salesforce jako firma wykorzystuje technologię i rozwiązania, które sam sprzedaje. 

Gdzie znaleźć?

Platforma jest bezpłatna i dostępna jest pod adresem: www.salesforce.com/plus

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search