Salesforcowe Targi Kariery

Salesforce w Polsce - oficjalnieSalesforcowe Targi Kariery

Salesforcowe Targi Kariery

Już w tym miesiącu odbędą się Targi Kariery organizowane przez Salesforce. Jest to znakomita okazja aby poznać klientów i partnerów Salesforce.

Skąd pomysł na Targi Kariery?

Popularność Salesforce rośnie. Coraz więcej klientów zainteresowana jest wdrożeniem właśnie tej technologii u siebie w firmie. Problem jaki pojawia się, to wciąż mała liczba specjalistów z różnych zakresów – administratorzy, konsultanci, deweloperzy czy architekci. Według prognoz do 2026 .r liczba miejsc pracy ma wzrosnąć do 9,3 miliona! Zatem zapotrzebowanie jest olbrzymie. Dlatego sam Salesforce angażuje się oraz inicjuje wiele okazji, aby wspierać rozwój talentów. Właśnie jednym z nich są Targi Kariery. 

Jak wydarzenie będzie wyglądało?

Targi rozpoczną się od godz. 13:30. Na początku odbędzie się wprowadzenie, na którym przedstawione zostaną zasady i sposób poruszania się po platformie. Następnie przewidziany jest krótki keynote, gdzie osoby, które brały udział w poprzednich edycjach i dostały swoją pierwszą pracę w technologii Salesforce przedstawią porady i wskazówki dla osób poszukujących pracy, czy w ogóle wejście w ekosystem Salesforce. Następnie odbędzie się główna część wydarzenia. Każdy z uczestników będzie miał okazję wybierać różne wirtualne pokoje, w których będą czekać partnerzy  (potencjalni pracodawcy). Spotkania takie będą mogły obywać się w dwojaki sposób – pierwsza opcja – na grupowym video czacie, gdzie będzie możliwość porozmawiania z partnerem, poznania bliżej firmy oraz oferty. Oprócz tego będzie też możliwość rozmów „1:1”. 

 

Czy każdy może wziąć udział w wydarzeniu?

Pierwszeństwo na wydarzenie mają osoby, które mają aktywne konto na platformie Trailhead i mają odznakę „Explorer”. Wymagania nie są wielkie, ponieważ trzeba mieć zebranych 5 badges i 3 000 punktów. Profile będą weryfikowane 22 listopada, wiec spokojnie każdy ma szanse spełnić „pierwszeństwo wejścia”. Nie jest to jedyny powód dlaczego warto zbierać punkty na platformie Trailhead. W szczególności dla początkujących osób jest to kluczowe, aby pokazać potencjalnym pracodawcom zaangażowanie czy potwierdzenie, że postawił ktoś pierwsze kroki w Salesforce. 

Dlaczego warto?

Zacznijmy od tego, że wydarzenie jest bezpłatne i online – więc nie tracisz pieniędzy, czy to na wstęp czy na transport na miejsce wydarzenia. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas. 

Wydarzenie organizowane jest przez Salesforce – a więc samo już w sobie podnosi rangę i prestiż. Będą na nim obecni topowi partnerzy Salesforce, więc świetna okazja, aby znaleźć pracę u czołowych firm na rynku. 

Jest to też dobra okazja, aby sprawdzić swoje możliwości. W szczególności jest to też świetny moment dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z technologią Salesforce, aby zobaczyły jak taki proces rekrutacji wygląda – zawsze to nowe doświadczenie. 

Zapisz się już dziś!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search