Drugie spotkanie poznańskiej społeczności

Salesforce w Polsce - społecznośćDrugie spotkanie poznańskiej społeczności

Drugie spotkanie poznańskiej społeczności

We wtorek odbyło się drugie spotkanie poznańskiej grupy Salesforce Admin Trailblazer Community. Tym razem rozmawiali o możliwościach, nowinkach jakie niesie ze sobą Winter Release 2023. Nasza redakcja również tam była, zatem czas na krótkie podsumowanie. 

Bieżące tematy

Poznańskie community chce poruszać aktualne tematy związane z technologią Salesforce. Dlatego spotkanie w całości przeznaczone było na prezentację release notes. Mateusz Piątczak, Salesforce Business Analyst oraz Łukasz Gaca, Salesforce DevOps skupili się na najważniejszych zagadnieniach jakie niesie ze sobą nowy release. Główna uwaga była skoncentrowana m.in. na Dynamic Formsach, Flow Builder, czy zagadnieniach związanych z raportowaniem. Na koniec spotkania był quiz z nagrodami. 

Poznań Trailblazer Community

W Poznaniu istnieją obecnie 2 oficjalne Trailblazer Communities. Pierwsze z nich było założone w połowie 2019 przez Zuzannę Jarczyńską. Jest to grupa która skupia się głównie na tematach związanych z Marketing Cloudem. Druga grupa powstała w tym roku w sierpniu. Założycielem i liderem grupy jest Beata Jurgielewicz. W przeciwieństwie do pierwszej społeczności, będzie się skupiać na Salesforce Platform oraz innych Cloudach – w szczególności od strony administracyjnej. Niemniej jednak w grupie tej można spotkać początkujących jak i doświadczonych administratorów, konsultantów czy developerów. Co ważne spotkania odbywają się na żywo w Restauracji Brovaria na poznańskim rynku. Celem spotkań jest przekazywanie wiedzy, dzielenia się doświadczeniem, dobrymi praktykami. 

O kolejnych spotkaniach będziemy informować w naszym portalu – zakładka Wydarzenia oraz informacja będzie dostępna na oficjalnej stronie community

Fot. Klaudia Czopek
Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search