Jesteśmy na Youtube i Google Podcasts

MediaJesteśmy na Youtube i Google Podcasts

Jesteśmy na Youtube i Google Podcasts

Miło poinformować nam, że zwiększamy możliwość słuchania naszych podcastów. Obecnie istenieje możliwość odsłuchania nagrań z naszej strony internetowej oraz z platformy Spotify czy Anchor. Od dziś nagrania dostępne są dodatkowo na 2 platformach: Youtube oraz Google Podcasts. 

YouTube

Na platformie YouTube można nas znaleźć wpisująć w wyszukiwarkę „coffee & force”. W tym miejscu będziemy publikować materiały wideo z wydarzeń, wywiady oraz wiele, wiele innych. Na ten moment publikujemy również podcasty w formie audio. Docelowo na platformie znajdować się będą również nagrania wideo z przeprowadzaych wywiadów. 

Jeśli chcecie być na bieżąco, nie zapomnijcie proszę o subskrybowaniu naszego kanału!

https://www.youtube.com/@coffeeforce

Spotify

Na platformie Spotify jesteśmy od samego początku. Jest to chyba jedna z najpopularniejszych platfrom sreamingowych audio. Tutaj znajdziecie wszystkie nasze podcasty. 

https://open.spotify.com/show/2SEN8O5LykGd8iKX215hxM

Google Podcasts

Kilka lat temu Google wydał aplikację do słuchania podcastów na naszych smartfonach – aplikację Google Podcasts. Od dziś również jesteśmy dostępni na tej platformie. W tym miejscu będziemy publikować wszystkie rozowy z naszymi goścmi. 

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9jMjMxMjJlNC9wb2RjYXN0L3Jzcw

Anchor.fm

Kolejnym miejscem, gdzie możecie znaleźć nasze podcasty, to strona anchor.fm. Jest to specjalna platforma stworzona przez Spotify, która wspiera nagrywanie czy dystrybucję podcastów. 

https://anchor.fm/coffee--force

Inne platformy

Macie jeszcze inne ulubione platformy na których słuchacie podcastów? Jeśli tak, to napiszcie proszę do naszej redakcji. Postaramy się również publikować nasze podcasty na Waszych ulubionych platformach sreamingowych. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search