Odkryj świat Low-Code na No Code Days 2023!

MediaOdkryj świat Low-Code na No Code Days 2023!

Odkryj świat Low-Code na No Code Days 2023!

Witajcie, entuzjaści technologii! Jako patron medialny i aktywny uczestnik rady programowej konferencji No Code Days, CoffeeForce.pl ma przyjemność zaprosić Was na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2023 roku w EXPO XXI w Warszawie.

No Code Days to wyjątkowa przestrzeń, w której kreatywność spotyka się z technologią, a narzędzia No-Code i Low-Code otwierają nowe możliwości dla każdego, kto chce tworzyć i rozwijać projekty bez konieczności programowania. To wydarzenie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki myślimy o tworzeniu i skalowaniu projektów.

No Code Days to nie tylko konferencja, to prawdziwa uczta dla miłośników nowoczesnych technologii Low-Code i No-Code. W tym roku mamy dla Was coś specjalnego – serię sesji poświęconych potędze Salesforce i Mulesoft, które z pewnością rozbudzą Waszą ciekawość i zainspirują do działania.

Salesforce: Co kryje się pod hasłem low-code?

Jakub Kątny z Britenet poprowadzi sesję, w której przybliży Wam świat Salesforce, lidera na rynku CRM. Dowiedzcie się, co tak naprawdę kryje się za podejściem low-code i zero-code, i zastanówcie się razem z nami, czy programowanie wciąż ma sens. Sesja odbędzie się w poniedziałek 20.11.2023 od 13:00 do 14:30.

Tame the Mule with Point'n'Click

Arkadiusz Chodorowski i Bartłomiej Pisz z Capgemini zaprezentują, jak wygląda nowoczesna integracja w chmurze z wykorzystaniem MuleSoft. Odkryjcie, jak jedna platforma może zastąpić wiele technologii naraz i jak stworzyć zespół MuleSoft Developerów. Sesja odbędzie się we wtorek od 14:00 do 14:45.

Nie bój się automatyzacji - Jak ujarzmić Flow

Mieszko Rożej z Nextview Consulting pokaże Wam, jak wykorzystać potęgę narzędzi low-code, takich jak Salesforce Flow, aby w łatwy sposób podnieść poziom wdrożenia Salesforce i ułatwić jego utrzymanie po stronie klienta. Sesja odbędzie się we wtorek od 15:00 do 15:45.

Panel dyskusyjny - różne platformy low-code

Nie przegapcie również panelu dyskusyjnego, w którym weźmie udział Nina Jachna z Salesforce. Będzie to świetna okazja do pogłębienia wiedzy na temat różnych platform low-code.

Specjalna zniżka dla czytelników CoffeeForce.pl

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalną zniżkę w wysokości 23%. Wystarczy użyć kodu promocyjnego: RADA_23 podczas rejestracji.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search