Spotkanie entuzjastów integracji w sercu Wrocławia

Trailblazer CommunitySpotkanie entuzjastów integracji w sercu Wrocławia

Spotkanie entuzjastów integracji w sercu Wrocławia

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie „Nextview MuleSoft Meetup”, które odbędzie się 14 listopada o godzinie 18:00 we Wrocławiu. Jest to niezwykła okazja dla wszystkich programistów Salesforce i MuleSoft, zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tymi technologiami, jak i dla doświadczonych specjalistów poszukujących nowej wiedzy i wyzwań.

Spotkanie jest współorganizowane przez Nextview Consulting, naszą redakcję oraz Wroclaw Traiblazer Community Groups we Wrocławiu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla wszystkich zarejestrowanych uczestników.

 

Nasi prelegenci, Joanna Piasecka, Kamil Murawski i Jakub Cieplucha, przybliżą uczestnikom tajniki MuleSoft, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Joanna rozpocznie od „Wprowadzenia do Anypoint Platform (Integracji)”, Kamil skoncentruje się na „Jak i czego uczyć się do MuleSoft Certified Developer – Level 2?”, a Jakub podejmie temat „Munit – Dobre praktyki” w tworzeniu testów jednostkowych aplikacji Mule/Mulowych.

Spotkanie będzie miało charakter nieformalny, sprzyjający otwartej dyskusji i networkingowi. Po prelekcjach, wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu przy pizzy i drinku, co będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów zawodowych.

Dodatkowo, przy okazji tego wydarzenia, Nextview Consulting oficjalnie ogłasza otwarcie swojego biura we Wrocławiu. To świetna okazja dla wszystkich fanatyków MuleSoft, ale także dla tych, którzy pracują z Salesforce i chcą bliżej poznać tematykę integracji MuleSoft.

Zapraszamy serdecznie do rejestracji i dołączenia do nas 14 listopada o godzinie 18:00. Do zobaczenia!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search