Beneficjent Hackathonu wybrany

HackathonBeneficjent Hackathonu wybrany

Beneficjent Hackathonu wybrany

Mamy przyjemność ogłosić, że organizacja, dla której stworzymy rozwiązanie podczas Ogólnopolskiego Salesforce Hackathonu to Fundacja JAGODA im. Jagody Pachota!

Organizacja non-profit

Fundacja JAGODA powstała w 2009 roku we Wrocławiu, aby upamiętnić Jagodę Pachotę – niezwykłą dziewczynę, która zmarła wyniku odniesionych ciężkich poparzeń ciała podczas pożaru samochodu. Organizacja zajmuje się głównie pomocą osobom poparzonym oraz propagowaniem wiedzy na temat choroby oparzeniowej. Aktualnie też jest w trakcie budowy Centrum Rehabilitacji dla Osób Poparzonych we Wrocławiu.

Budowa Centrum Rehabilitacji dla Osób Poparzonych

Fundacja jest w trakcie tworzenia Centrum Rehabilitacji dla Osób Poparzonych we Wrocławiu, które zapewni wszystkim Podopiecznym, osobom poparzonym całkowicie bezpłatną rehabilitację. Na terenie całego Dolnego Śląska nie ma ani jednego szpitala z oddziałem oparzeniowym. Koszt całej inwestycji szacowany jest na kwotę 450tys.PLN brutto.

Organizujemy hackathon

Salesforce Hackathon to inicjatywa społeczności Trailblazer Community we Wrocławiu, powstała z chęci wykorzystania naszych umiejętności w szczytnym celu – chcemy wesprzeć organizację non-profit we wdrożeniu platformy Salesforce, która ułatwiłaby codzienne życie jej pracowników. Niezmiernie się cieszymy, że będziemy mogli wspierać JAGODĘ, tworząc dla niej rozwiązanie Salesforce, które usprawni codzienną pracę jej pracowników i wolontariuszy!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search