Zdobądź pierwsze certyfikaty

Trailhead NewsZdobądź pierwsze certyfikaty

Zdobądź pierwsze certyfikaty

Nie wiem czy słyszeliście o wydarzeniu, które organizuje Salesforce. Jest ono skierowane do osób, które nie mają żadnego certyfikatu z Salesforce. Zdobądź pierwszy certyfikat między 1 lipca a 30 września 2022 r., a otrzymasz bezpłatny voucher (o wartości $200 na kolejny certyfikat).

Jak to działa?

W dniach 1.07-30.09 musisz zdać swój pierwszy certyfikat z Salesforca. Niestety właczone są z nich takie certyfikaty jak Vlocity Energy & Utilities Developer I, Health Quoting Developer I, Insurance Quoting Developer I, or Order Management Developer I, or Accredited Professional, Tableau, Mulesoft or Slack certifications.

Następnie w ciągu 30 dni od zdania certyfikatu dostaniesz wiadomość (z adresu certification@salesforce.com) na Twoją skrzynkę mailową z voucherem.

Co dalej?

Voucher jest ważny przez 3 miesiące. Zatem jest to świetna okazja, aby zmobilizować się do zdania kolejnego! Jeśli z jakiś przyczyn nie będziesz mieć przestrzeni do zdania kolejnego certyfikatu – kupon możesz przekazać swoim znajomym.

Ścieżki certyfikacji w Salesforce

Muszę przyznać, że w Salesforce ścieżka certyfikacji jest bardzo rozbudowana. W zależności od roli jaką pełnisz, przygotowane są ścieżki krok po kroku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na oficjalną stronę:

Polecam również ciekawe opracowanie ścieżek certyfikacji opracowane przez twórców bloga SalesforceBEN, gdzie w jasny i przejrzysty sposób przedstawione są ścieżki

SalesforceBen - ścieżki kariery https://www.salesforceben.com/salesforce-certification-pathways/

Po co certyfikat?

Certyfikaty potwierdzają Twoje umiejętności i kwalifikacje. Szczególnie polecam je nowym osobom, które wchodzą w świat IT lub w samą technologię Salesforce – z takimi certyfikatami łatwiej znaleźć pracę czy projekt. Jest to dobra okazja, aby uporządkować sobie wiedzę z zakresu Salesforce, a także poznać nowe zagadnienia.

Pamiętajcie proszę, że certyfikat nic nie gwarantuje. Ważna jest Wasza wiedza. Dlatego, jeśli zdecydujecie się na przygotowanie do certyfikatu, podejdźcie do niego rzetelnie. Podpowiem Wam, że z perspektywy osoby rekrutującej, bardzo łatwo można zweryfikować, wiedzę i „jakość” Waszego zdanego certyfikatu.

Szczegółowe informacje

Wszelkie informacje o wydarzeniu Certification Celebration znajdują się na oficjalnej stronie Salesforce:

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search