Warsaw Live coraz bliżej – trochę o gościach

Salesforce w Polsce - oficjalnieWarsaw Live coraz bliżej – trochę o gościach

Warsaw Live coraz bliżej – trochę o gościach

Największe wydarzenie Salesforce w Polsce coraz bliżej. Znamy już gości oraz prezenterów. Poniżej przedstawiamy kilka sylwetek. 

Karol Wąsowski

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/6321b2aa3fb09400011df2dd

Alior Bank SE to bank dla klientów indywidualnych i biznesowych, którego celem jest tworzenie nowych możliwości rozwoju. Gościem specjalnym jest Karola Wasowskiego, Dyrektora Projektów i Procesów w Alior Bank SE. Podczas prezentacji dowiesz się, jak instytucje finansowe mogą zapewnić wiodące doświadczenie klientów w polskim sektorze bankowym.

Prezentacja

Robert Leksiński

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/633404b4c1fb790001454b4b

Robert Leksiński jest dyrektora  ds. relacji z klientami Totalizatora Sportowego. Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, działa nieprzerwanie od 66 lat, codziennie oferując szeroką gamę produktów loteryjnych. Gość opowie o współpracy z Salesforce. 

Prezentacja

Paweł Grabowski

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/632d81fa7387a200013b9227

Pawła Grabowskiego, CEO Hospicjum Proroka Eliasza, wyjechał z Warszawy na wschód Polski, aby realizować swoją misję pomocy osobom samotnym u kresu życia i założył w 2009 roku Fundację Hospicjum Proroka Eliasza. Inicjatywa pomaga opiekować się starszymi, śmiertelnie i przewlekle chorymi mieszkańcami wsie z Podlasia, aby godnie przeżyć ostatnie miesiące swojego życia – wszystko pod hasłem: „Z szacunku dla życia”.

Prezentacja

Maciej Dakowicz

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/632d8268b78c250001506a00

Maciej Dakowicz jako Partner Associate w Deloitte Digital CE,  pomaga klientom budować konstruktywne relacje z klientami i poprawiać efektywność ich działań marketingowych na dużą skalę. Jest 6 x certyfikowanym Salesforce i liderem oficjalnej Salesforce Marketing Cloud Community Group w Warszawie. Podczas spotkania podzieli się swoją wiedzą na temat przekwalifikowywania  się i rozwoju talentów. 

Prezentacja

Radoslaw Buszan

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/63340a1fba589e00010565f9

Radosław Buszan Dyrektor sprzedaży w Dell Technologies. Odpowiada za kierunek strategiczny i codzienną działalność trzydziestoosobowego zespołu sprzedawców obsługujących kluczowych klientów w Polsce i podczas naszego wydarzenia podzieli się swoją wiedzą na temat korzyści płynących z narzędzia sprzedażowego.

Prezentacja

Maciej Madziński

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/633be7d1653109000121db42

W swojej karierze Maciej Madziński kierował transformacją cyfrową opartą na Salesforce na jednej z najbardziej znanych polskich uczelni prywatnych. Niedawno rozpoczął tę podróż w firmie KROSS – topowym i najpopularniejszym polskim producencie rowerów i sprzętu. Podczas Salesforce Live Poland opowie więcej o tym, dlaczego KROSS zdecydował się na cyfrową transformację, dlaczego wybrał Salesforce i co oznacza dla niego Customer360.

Prezentacja

Marek Talarczyk

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/63340448ae45480001dfb872

Netguru, ponad 900 osób, silne, kompleksowe doradztwo w zakresie innowacji, usprawnia przepływy pracy i komunikację ze Slack. Opowie o tym CEO Netguru, Marek Talarczyk, który odpowiada za prowadzenie biznesu jako całości, wspieranie realizacji strategii akceleracji cyfrowej Netguru oraz kierowanie zespołem top management. Ponadto jest entuzjastą transformacji zainteresowanym optymalizacją i skalowaniem w ramach biznesu.

Prezentacja

14:10 – 14:40
How Netguru streamlines workflows and communications with Slack

Michał Szklarski

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/6321bbb6a9e4990001578271

Michał Szklarski jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań cyfrowych i mobilnych oraz uznanym prelegentem na konferencjach technologicznych i biznesowych. Wspiera firmy w transformacji cyfrowej i mobilnej oraz podzieli się swoją wiedzą na temat rozwoju poprzez e-commerce, koncentrując się na ścieżce klienta i shoppera.

Prezentacja

Filip Tarnawski

https://salesforce.smarpshare.com/app.microblog/#/632c79da9b6ac70001b130a0

Filipa Tarnawskiego, kierownik ds. inżynierii w Philip Morris International, opowie jak zapewnić klientom wewnętrznym pomyślną realizację swoich celów biznesowych poprzez automatyzację i integrację za pośrednictwem Mulesoft. 

Prezentacja

Nie może Ciebie zabraknąć! My będziemy!

Przypominamy – 13 października na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie odbędzie się Salesforce Live Warsaw.

Szczegóły oraz link do zapisów poniżej.

 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search