We wrocławskim #TC wybrali imię

Trailblazer CommunityWe wrocławskim #TC wybrali imię

We wrocławskim #TC wybrali imię

Wczoraj odbyło się 21. spotkanie #TrailblazerCommunity. Było ono niezwykłe z kilku powodów. O nich już za chwilę.

Salesforce Summer '22 Release

W pierwszej części spotkania Nikola Niestrój, Kinga Wojtasik oraz Danylo Obravit opowiedzieli o nowościach jakie niesie ze sobą kolejny release #Salesforce. Jest to stały punkt na prezentacjach naszego Community. Zależy nam na propagowaniu wiedzy o najnowszych funkcjonalnościach, które przynoszą kolejne releasy.

Perfect SF Deployment process

Karol Sitowski postawił uczestnikom ważne pytanie – czy istnieje perfekcyjny proces deploymentu. O swoim doświadczeniu z projektu, nasz gość z Poznania, dzielił się z członkami naszego community. Ciekawe przedstawienie procesu, kolejnych zmian i adaptacji w trakcie realizacji projektu spowodowała ciekawą dyskusję na temat różnych podejść do tego niełatwego procesu.

Wciąż docierają nowi członkowie

Ostatnie spotkanie pokazało coraz większe zainteresowanie naszą społecznością. Pojawiło się bardzo wiele nowych osób, co nas niezmiernie cieszy. Dlatego jeśli czytacie ten wpis, nie byliście na naszym spotkaniu, a chcecie miło spędzić wieczór, poznać nowych ludzi, a przy tym poszerzyć swoją wiedzę z IT – serdecznie zapraszamy.

Długo wyczekiwany moment - imię dla naszego wiewióra 😉

Nie będziemy Was trzymać w niepewności i przejdźmy do kulminacyjnego momentu naszego spotkania – wybór imienia dla #WroclawTrailblazerMascot.

Na początku chcielibyśmy bardzo podziękować, za wszelkie nadesłane propozycje z Waszej strony. Poniżej publikuję listę zgłoszonych propozycji imion:

Dla przypomnienia – z okazji 20. jubileuszowego spotkania naszego Community zaprezentowaliśmy wrocławską maskotkę, która dołączy do salesforcowej rodziny Astro, Codey, Cloudy, Einstein, Appy i innych.

Głosowanie

Tak jak zapowiadaliśmy, na spotkaniu odbył się wybór imienia. Pierwszy etap głosowania odbył się przez #LinkedIn, w którym wszyscy internauci mogli zagłosować.

Druga część odbyła się wczoraj, gdzie to członkowie naszego community brali udział w tajnym głosowaniu. Co ciekawe, internauci jak i wrocławska społeczność wybrała to samo imię. Zatem, Szanowni Państwo, niezmiernie miło mi powitać na naszym pokładzie honorowego członka wrocławskiej TrailblazerCommunity:

Pomysłodawcą imienia dla Nutz’a jest Phillip Poynton. Gratulujemy! Ze zwycięzcą już się skontaktowaliśmy 🙂

Nie koniec niespodzianek...

Niezręcznie mi pisać o samym sobie, ale pomyślałem, że to świetna, prawdziwa i szczera reklama naszego community, a przede wszystkim atmosfery tam panującej. Pokazuje moc naszej społeczności 😉

Wielkim zaskoczeniem dla mnie była niespodzianka, o której nie wiedziałem. Otóż z okazji urodzin, które obchodziłem następnego dnia, członkowie #TrailblazerCommunity przygotowali filmik, tort, balony i uroczyście odśpiewali „Sto lat…”. Bardzo się cieszę, że mogłem świętować ten dzień ze społecznością, którą zbudowaliśmy wspólnie ponad rok temu. Dziękuję za życzliwość, pomoc i Wasze zaangażowanie. Bez Was, bez Waszej obecności i chęci naszej społeczności by nie było. Z tego miejsca chciałbym podziękować za pamięć, ale przede wszystkim za to, że jesteście!

 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search