Jubileusz napędza zmiany

Trailblazer CommunityJubileusz napędza zmiany

Jubileusz napędza zmiany

Wrocławskie Community istnieje już rok. Pierwsze spotkanie odbyło się 11marca 2021 r. Trudny czas na utworzenie community – nie ukrywajmy, czas pandemii nie pomagał. Z drugiej strony lubimy stawiać przed sobą ambitne cele. Udało się 🙂 W ubiegły piątek odbyło się 20. jubileuszowe spotkanie #TrailblazerCommunity

Po pierwsze świetna prezetnacja Macieja Chrząstka dotycząca debbugowania w Salesforce. 

Następnie mieliśmy gościa specjalnego prosto z #Salesforce – ☁️ Ariel Galik, który opowiedział nam o ekosystemie Salesforce w Polsce. 

Niespodzianką była premiera maskotki naszego wrocławskiego community! Marta Dymarczyk – autorka grafiki opowiedziała o inspiracji, pomyśle i procesie powstawnia.

Co dalej?

  1. Następne spotkanie już 29.06.2022. Tym razem porozmawiamy o kolejnym Salesforce Summer 22′ Release
    Szczegóły poniżej: https://trailblazercommunitygroups.com/events/details/salesforce-salesforce-user-group-wroclaw-poland-presents-salesforce-summer-22-release/

  2. Blog na LinkedIn. Systematycznie będziemy publikować informacje o tym, co się u nas dzieje, o naszych wydarzeniach i podejmowanych akcjach. Również będziemy publikować fragmenty naszych prezentacji.

  3. Czerpiemy satysfkację z tego, że możemy pomagać i rozwijać innych. Nikt z nas nie robi tego w celach zarobkowych. Nie czerpiemy korzyści finansowych. Jako specjaliści IT mamy przestrzeń, aby zrobić coś więcej. Dlatego pomysł hackathonu

Szukamy zatem wszystkich chetnych do współpracy: sponsorów, media, ale przede wszystkim wolontariuszy. Jeśli chcesz nam pomóc – koniecznie napisz.

Hackathon pochodzi z połączenia słów „hacking” (hakować) i „marathon” (maraton), i oznacza wydarzenie, na którym uczestnicy spotykają się, aby wspólnie rozwiązywać rzeczywiste problemy. Pracując na co dzień z klientami jesteśmy w pełni świadomi, jak duży wpływ na codzienność pracowników ma usprawnienie procesów. Zadania, które pracownicy organizacji wypełniają każdego dnia można przyspieszyć i zautomatyzować, dzięki czemu mają oni czas na to, co jest naprawdę ważne – pomaganie. Podczas wydarzenia Salesforce Hackathon stworzone zostanie gotowe rozwiązanie skrojone na potrzeby organizacji non-profit.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search