Znamy beneficjenta 2giej edycji CharITy Hackathonu

HackathonZnamy beneficjenta 2giej edycji CharITy Hackathonu

Znamy beneficjenta 2giej edycji CharITy Hackathonu

Z ogromną radością ogłaszamy, że Beneficjentem tegorocznej edycji CharITy Hackathonu została Ekostraż!

1687353209772

Ekostraż to dolnośląska organizacja pozytku publicznego zajmująca się humanitarną ochroną zwierząt domowych, dzikich i wolnobytujących. Prowadzi liczne programy edukacyjne oraz kampanie społeczne. Dzięki wsparciu technologicznemu Ekostraż będzie miała możliwość rozwoju i realizacji jeszcze większej liczby projektów na rzecz ochrony zwierząt. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!

Pragniemy również podziękować wszystkim niesamowitym inicjatywom za zgłoszenia do kolejnej edycji CharITy Hackathonu. Wybór w tym roku był niezwykle trudny. Serdecznie gratulujemy Ekostraży i cieszymy się, że możemy wesprzeć ich niezwykle ważną misję.

O wydarzeniu

Salesforce CharITy Hackathon to inicjatywa wrocławskiej społeczności Salesforce Trailblazer Community oraz Fundacji coffee & force. Jest to 3dniowe weekendowe wydarzenie, podczas którego 120 uczestników dzień i noc zastanawia się nad problemami organizacji non-profit, a następnie poprzez optymalizację procesów biznesowych proponuje rozwiązania z wykorzystaniem technologii Salesforce. W wyniku całego wydarzenia organizacja non-profit dostaje 10 bezpłatnych licencji oraz wdrożenie dostosowane do ich potrzeb. Hackathon odbywa się we Wrocławiu, w Centrum Kultury Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej. Więcej informacji na www.salesforcehackathon.pl. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search