Nowe certyfikacje Salesforce – przyszłość w AI i chmurze danych

Salesforce NewsNowe certyfikacje Salesforce – przyszłość w AI i chmurze danych

Nowe certyfikacje Salesforce – przyszłość w AI i chmurze danych

Salesforce wprowadza dwie nowe certyfikacje, które podkreślają znaczenie sztucznej inteligencji (AI) i chmur danych w dzisiejszym świecie biznesu. Te certyfikacje są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów zdolnych do wykorzystania potencjału AI w różnych sektorach przemysłu.

Certyfikacja Salesforce Data Cloud Consultant

Chmura danych to klucz do tworzenia magicznych doświadczeń dla klientów. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć potrzeby i preferencje klientów, a następnie dostosowywać do nich nasze działania. Certyfikacja ta jest przeznaczona dla osób chcących potwierdzić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie chmur danych Salesforce. Po zdobyciu tego certyfikatu będziesz mógł:

    • Tworzyć spójne profile klientów
    • Budować inteligentne segmenty odbiorców
    • Aktywować dane z dowolnego miejsca w organizacji
    • Analizować dane za pomocą narzędzi takich jak Tableau

Certyfikacja Salesforce AI Associate

Sztuczna inteligencja to jak wszyscy głośno powtarzają – przyszłość biznesu. Ta certyfikacja jest przeznaczona dla osób, które chcą wprowadzić zmiany w swoich organizacjach dzięki technologii AI. Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w dziedzinie AI, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, ten certyfikat pomoże Ci potwierdzić swoje umiejętności w zakresie etycznego i odpowiedzialnego korzystania z danych w kontekście AI.

Dlaczego warto zdobyć te certyfikacje?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdobyć certyfikacje Salesforce? To proste. Po pierwsze, to nie tylko kawałek papieru. To potwierdzenie Twojej wiedzy i umiejętności, które czynią Cię ekspertem w dziedzinie AI i chmur danych. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy jest tak dynamiczny, posiadanie takiego certyfikatu może dać Ci przewagę nad innymi. Ale to nie tylko o rywalizację chodzi. Dzięki głębokiej wiedzy o narzędziach Salesforce możesz pracować efektywniej, lepiej wykorzystując dostępne zasoby. A co najważniejsze, dla wielu pracodawców, Twoje zaangażowanie w zdobywanie certyfikacji świadczy o Twoim zaangażowaniu w rozwój osobisty.

Przygotuj się do certyfikacji już dziś

Jeśli jesteś gotowy, aby podnieść swoje kwalifikacje na wyższy poziom, zapoznaj się z oficjalnymi przewodnikami do egzaminów i zarezerwuj termin egzaminu. Dołącz do społeczności Trailblazer, gdzie możesz wymieniać się doświadczeniami z innymi specjalistami i szukać wsparcia.

Więcej informacji na stronie: https://www.salesforce.com/blog/salesforce-ai-associate-data-cloud-consultant-certification/ 

 

 Salesforce Data Cloud Consultant Certification Exam:

https://trailhead.salesforce.com/help?article=Salesforce-Certified-Data-Cloud-Consultant-Exam-Guide

 

 Salesforce AI Associate Certification Exam:

https://trailhead.salesforce.com/help?article=Salesforce-Certified-AI-Associate-Exam-Guide

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search