Dreamforce w San Francisco – ostatni raz w tym mieście?

Salesforce NewsDreamforce w San Francisco – ostatni raz w tym mieście?

Dreamforce w San Francisco – ostatni raz w tym mieście?

Marc Benioff, dyrektor generalny Salesforce, przed rozpoczęciem konferencji Dreamforce wyraził obawy dotyczące jej przyszłości w San Francisco, wskazując na problemy związane z bezdomnością i otwartym używaniem narkotyków w mieście.

Dreamforce, jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Salesforce, przyciągnęło około 40 000 uczestników i miało kluczowe znaczenie dla gospodarki San Francisco, wprowadzając około 57 milionów dolarów do lokalnej gospodarki. Salesforce jest największym prywatnym pracodawcą w mieście.

Benioff podkreślił, że jeśli Dreamforce zostałoby zakłócone przez problemy społeczne miasta, mogłoby to być ostatnie takie wydarzenie organizowane w San Francisco. W przeszłości niektórzy uczestnicy wyrażali niezadowolenie z warunków panujących w mieście podczas konferencji.

W ciągu ostatnich lat Salesforce, pod przewodnictwem Benioffa, przekazał dziesiątki milionów dolarów na programy dla bezdomnych i mieszkania w San Francisco. W 2018 roku firma wsparła finansowo inicjatywę podwyższenia podatku od przedsiębiorstw w celu finansowania programów dla bezdomnych.

Mimo obaw Benioffa, głównym celem Salesforce było zapewnienie, aby Dreamforce było przyjemnym i bezpiecznym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Jak zapadnie ostateczna decyzja, niezwłocznie Was poinformujemy. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search