SForce Summit 2023 – Winter Edition już jutro

Salesforce w Polsce - społecznośćSForce Summit 2023 – Winter Edition już jutro

SForce Summit 2023 – Winter Edition już jutro

W dniach 21-23 listopada 2023 roku odbędzie się VI. edycja SForce Summit 2023 Winter Edition, największej polskiej konferencji poświęconej technologii Salesforce. Konferencja odbywać się będzie w wersji online. 

Spotkanie pasjonatów Salesforce

Konferencja skupia szerokie grono specjalistów związanych z ekosystemem Salesforce, w tym architektów, programistów, konsultantów, frontendowców, testerów oraz ekspertów od AI i IoT. Jest to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów zawodowych oraz zgłębienia wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w branży. W ramach konferencji, uczestnicy będą mieli również dostęp do Targów Pracy IT, gdzie znane firmy informatyczne prezentują swoje oferty pracy.

Wydarzenie organizowane jest przez społeczność SForce – Poland Salesforce Meetup. Wsparcie dla wydarzenia zapewniają renomowane firmy, w tym sponsor diamentowy Craftware oraz sponsorzy platynowi: PwC, Nextview i Deloitte Digital. Partnerem technologicznym jest Salesforce.

Darmowy dostęp i program prelekcji

Udział w konferencji jest całkowicie darmowy. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania 5 różnych prelekcji dziennie, pokrywających szeroki zakres tematów związanych z Salesforce.

Pierwszy dzień konferencji rozpocznie się o godzinie 9:20, a już o 10:00 uczestnicy będą mogli wysłuchać prezentacji “APEX Best practices – czy znasz je wszystkie?”. Program pierwszego dnia obejmuje również takie tematy jak: Salesforce AI, wzorce integracyjne, zarządzanie zmianą w projektach Salesforce, czy Lightning Light DOM.

Drugi dzień przyniesie ścieżki tematyczne skupiające się na kreatywnym wykorzystaniu AI w marketingu automatyzacji, rozwoju opartym na AI oraz programie BWBW dla kobiet. Dodatkowo, prelekcja “git, CI/CD, version control – z czym to się je?” przybliży uczestnikom świat repozytoriów i kontroli wersji.

Ostatni dzień konferencji również obfituje w ciekawe tematy, takie jak: Salesforce Data Cloud, zaawansowane wykorzystanie AI w Salesforce, efektywne tworzenie struktury danych oraz najlepsze praktyki i narzędzia do testowania Salesforce.

Wszelkie szczegóły na temat konferencji oraz informacje o rejestracji dostępne są na stronie: https://sforcesummit.pl/. Zapraszamy wszystkich pasjonatów i profesjonalistów Salesforce do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search