Pierwszy dzień warsztatowy No Code Days – Innowacje i wiedza w akcji

Salesforce w Polsce - społecznośćPierwszy dzień warsztatowy No Code Days – Innowacje i wiedza w akcji

Pierwszy dzień warsztatowy No Code Days – Innowacje i wiedza w akcji

Dzisiejszy dzień na konferencji No Code Days, pierwszy – warsztatowy, przyniósł niesamowite doświadczenia dla uczestników i organizatorów. Wydarzenie zgromadziło na miejscu ponad 300 osób, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu technologiami no-code i AI.

Fot. Manaslu studio

Sesje skupiające na automatyzacji i AI

Szczególnie warte uwagi były warsztaty prowadzone przez Grzegorza Tukaja i Tomasza Wesołowskiego, które przyciągnęły ponad 100 zainteresowanych. Ich sesje, skupiające się na automatyzacji i AI, zaintrygowały uczestników możliwościami, jakie te technologie oferują w zakresie efektywności zespołów.

Fot. Manaslu studio

Ważny akcent: Salesforce i Low-Code według Jakuba Kątnego

Fot. Manaslu studio

Jednak to, co naprawdę wyróżniało się wśród bogatego programu, to warsztat Jakuba Kątnego na temat Salesforce i podejścia low-code. Jakub, ekspert w dziedzinie CRM, zaprezentował możliwości, jakie oferuje technologia Salesforce w kontekście low-code i zero-code. Jego wystąpienie było nie tylko technicznym przeglądem, ale także głęboką analizą, co tak naprawdę kryje się pod tymi terminami i jakie to ma znaczenie dla przyszłości programowania.

Kuba z umiejętnością balansował między technicznymi aspektami Salesforce a praktycznymi zastosowaniami, pokazując, jak technologia ta może być wykorzystana do zwiększania efektywności i innowacyjności w organizacjach. Jego sesja była prawdziwym objawieniem dla wielu uczestników, którzy być może po raz pierwszy zetknęli się z tak przystępnym i jednocześnie zaawansowanym wykorzystaniem technologii low-code.

Różnorodność tematów i ekspertyza prelegentów

Fot. Manaslu studio

Inni prelegenci, tacy jak Tomasz Poszytek, Paweł Król, Wiktor Grodowski, również zaprezentowali fascynujące sesje, pokazując różnorodność i głębię tematów poruszanych na konferencji. Od hyperautomation z wykorzystaniem Power Platform, przez praktyczne zastosowania Oracle w świecie no-code, po warsztaty z zakresu Root Cause Analysis – każdy temat był traktowany z należytą uwagą i ekspertyzą.

Fot. Manaslu studio

Podsumowanie: wizja przyszłości technologii

Pierwszy dzień No Code Days był świadectwem tego, jak technologie no-code i AI nie tylko ułatwiają życie, ale także otwierają nowe możliwości dla biznesu i indywidualnych twórców. Jako obserwator, nie mogę się doczekać drugiego dnia konferencji, które z pewnością przyniesie jeszcze więcej inspirujących wglądów w przyszłość technologii.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search