Pierwsze spotkanie MuleSoft Meetup Group we Wrocławiu

Salesforce w Polsce - społecznośćPierwsze spotkanie MuleSoft Meetup Group we Wrocławiu

Pierwsze spotkanie MuleSoft Meetup Group we Wrocławiu

W ubiegły czwartek, tj. 25.04 we Wrocławiu miało miejsce pierwsze spotkanie MuleSoft Meetup Group, które przyciągnęło ponad 30 pasjonatów MuleSoft. Grupa została zainicjowana przez Jakuba Ciepluchę.

Logging Using ELK

Spotkanie otworzyła prezentacja Leszka Gersztyna – przedstawił on temat eksternalizacji logów z wykorzystaniem elastic stack. Na praktycznych przykładach pokazał jak skonfigurować ten proces, omówił jego przydatność oraz zastosowanie w aplikacjach Mulowych. Zwrócił również uwagę na dobre praktyki w podejściu do tworzenia logów.

DataWeave Libraries

Następnie Jakub Cieplucha wprowadził zgromadzonych w temat tworzenia własnych bibliotek DataWeave. Przedstawił ich przeznaczenie oraz zalety płynące z wykorzystania. Omówił ich konfigurację oraz implementację, obejmującą również kwestie dobrej dokumentacji i testów, sposób ich wdrożenie na Exchange oraz użycia w aplikacjach.

Pizza, Quiz i Networking

Warto dodać, że prezentacje bardzo zaciekawiły uczestników, pojawiło się wiele pytań, wywiązały się ciekawe dyskusje. Po prezentacjach przyszedł czas na pizzę, quiz z nagrodami i networking. Ten meetup po raz kolejny pokazał jak bardzo potrzebujemy przestrzeni, gdzie w luźnej atmosferze możemy wymieniać się wiedzą i spostrzeżeniami w obrębie technologii, w której się na co dzień poruszamy.

Trzymamy kciuki za kolejne spotkania i życzymy Kubie zbudowania zaangażowanej społeczności MuleSoft we Wrocławiu. Chcesz dołączyć? Kliknij w link i zapisz się https://meetups.mulesoft.com/wroclaw/

Written by

coffee&force

Type at least 1 character to search