Polish Dreamin’24 – podsumowanie

Salesforce w Polsce - społecznośćPolish Dreamin’24 – podsumowanie

Polish Dreamin’24 – podsumowanie

W miesiąc po pierwszej w historii edycji Polish Dreamin’ czas podsumować wydarzenie, które jak się okazuje, przerosło nie tylko nasze, ale i Wasze oczekiwania. Ponizej znajdziecie odrobinę statystyki i nasze przemyślenia dotyczące eventu.

Uczestnicy

W wydarzeniu wzięło udział 412 uczestników, co uczyniło Polish Dreamin’24 największą konferencją branżową w Polsce. To pierwszy raz, kiedy udało się zebrać w Polsce tyle osób związanych z ekosystemem Salesforce i przeprowadzić prelekcje stacjonarnie. Liczba osób, która przyjechała do Wrocławia z całej Polski i Europy pokazuje, jak bardzo wydarzenia na miejscu są potrzebne. Siła community w Polsce jest ogromna i niesamowicie cieszymy się, że stworzyliśmy dla Was przestrzeń do nawiązania nowych znajomości, poznania firm z obszaru Salesforce, Waszego rozwoju i networkingu.

Speakerzy i prezentacje

Gościliśmy 44 speakerów podczas 33 sesji i paneli dyskusyjnych. Podczas wydarzenia mogliście wybrać spośród trzech ścieżek: 

  • Trailblazer Arena – skupiającej się na nowinkach ze świata Salesforce, success stories, ścieżkach kariery i sile community,
  • Code Galaxy – ścieżka dla deweloperów i devopsów,
  • Lightening Lab – ścieżka dla konsultantów i architektów.

Wszystkie ścieżki prezentowały bardzo wysoki i wyrównany poziom, co złożyło się na średnią ocenę prezentacji = 4,66/5!

 

Wśród naszych gości możemy wyróżnić 4 CTA, 9 MVP i 4 Golden Hoodies z Polski i Europy. Jesteśmy niesamowicie dumni, że osoby tak wysoce docenione w ekosystemie Salesforce przyjechały do Wrocławia, aby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą!

 

Partnerzy wydarzenia

To wszystko, co wydarzyło się we Wrocławiu nie byłoby możliwe bez naszych zaangażowanych partnerów. Bez Waszego wsparcia i wiary w naszą misję, organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa.

Podsumowanie

Daliście nam niesamowitego kopa do działania, a to wszystko co wydarzyło się we Wrocławiu zasługuje na kontynuację, dlatego tak jak obiecaliśmy podczas gali zakończenia wydarzenia, druga edycja Polish Dreamin’ odbędzie się kolejnej wiosny! Podczas planowania wydarzenia bierzemy pod uwagę wszystkie Wasze feedbacki za które jesteśmy ogromnie wdzięczni. Widzimy się w marcu 2025!

Written by

coffee&force

Type at least 1 character to search