Rozwój społeczności MuleSoft w Polsce, po Warszawie przychodzi czas na Wrocław

Salesforce w Polsce - społecznośćRozwój społeczności MuleSoft w Polsce, po Warszawie przychodzi czas na Wrocław

Rozwój społeczności MuleSoft w Polsce, po Warszawie przychodzi czas na Wrocław

Polska scena technologiczna MuleSoft rozwija się, a jej społeczności w Warszawie i Wrocławiu są tego najlepszym przykładem. Obie grupy, choć w różnych miastach, łączy pasja do innowacji i chęć dzielenia się wiedzą.

Nowa siła w Wrocławiu: Wroclaw MuleSoft Meetup

Wrocławska społeczność jest najmłodszą na polskiej scenie MuleSoft. Grupa została utworzona z inicjatywy Jakuba Ciepluchy, który, inspirowany doświadczeniami warszawskiej grupy oraz własnymi pasjami, postanowił zgromadzić entuzjastów MuleSoft w swoim mieście.

Wrocławskie spotkania mają na celu nie tylko edukację, ale także wymianę doświadczeń i networking. Wśród tematów, które będą poruszane podczas spotkań, znajdą się m.in. wykorzystanie DataWeave libraries i zewnętrznych systemów logowania.

Goście i prelegenci

Inauguracyjne spotkanie Wrocław MuleSoft Meetup zaplanowane na 25 kwietnia w Concordia Design, to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów technologii. Spotkanie będzie okazją do poznania możliwości, jakie oferuje MuleSoft, oraz do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów w branży.

Na pierwszym spotkaniu wystąpią prelegenci, którzy przedstawią wartościowe treści zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników MuleSoft. Oto niektóre z zaplanowanych prezentacji:

Jakub Cieplucha, lider społeczności, wprowadzi uczestników w świat DataWeave libraries. Pokaże, jak organizować i dzielić skrypty .dwl w ramach integracji, co jest kluczowe dla efektywnego wykorzystania tej technologii w projektach.

Leszek Gersztyn zaprezentuje praktyczne zastosowanie elastic stack jako zewnętrznego systemu logowania. Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować aplikację, skonfigurować elastic stack i na co zwrócić uwagę podczas logowania.

Dlaczego warto przyjść?

Spotkanie oferuje nie tylko sesje edukacyjne, ale również możliwość bezpośredniej dyskusji z ekspertami i innymi uczestnikami, co jest nieocenione w budowaniu trwałych relacji zawodowych. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję wygrać ciekawe gadżety w quizie, a także cieszyć się atmosferą wspólnej nauki przy pizzy i napojach.

To wydarzenie stanowi wyjątkową okazję dla każdego, kto interesuje się integracją, automatyzacją i zarządzaniem API, aby pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie technologii MuleSoft w praktycznym zastosowaniu. Nie przegap szansy na bycie częścią tego wyjątkowego spotkania w sercu kreatywności i innowacji – Concordia Design we Wrocławiu.

Obowiązuje bezpłatna rezerwacja na wydarzenie: https://meetups.mulesoft.com/events/details/mulesoft-wroclaw-presents-wroclaw-mulesoft-meetup-1-logging-using-elk-dataweave-libraries/ 

To nie pierwsza polska społeczność

Warszawska grupa została założona 24 października 2018 roku przez Patryka Bandurskiego. Grupa regularnie spotyka się, by zgłębiać tajniki integracji, automatyzacji i zarządzania API, a także omawiać produkty MuleSoft takie jak Anypoint Platform, RPA, CloudHub i inne.

Członkowie grupy to zarówno początkujący, jak i doświadczeni specjaliści, którzy chcą nie tylko uczyć się nowych rzeczy, ale również dzielić się swoim doświadczeniem. Spotkania warszawskiej społeczności są mieszanką wydarzeń online i stacjonarnych, gdzie poruszane są gorące tematy takie jak Hyperautomatyzacja z MuleSoft Composer, integracja Marketing Cloud czy zarządzanie API za pomocą CloudHub 2.0.

Łącząc siły

Obie grupy, warszawska i wrocławska, choć niezależne, mają wiele wspólnego. Obydwie dążą do tego, by ich członkowie mogli nie tylko nauczyć się czegoś nowego, ale też znaleźć inspirację i wsparcie w innych członkach społeczności. Spotkania tych grup to znakomite okazje do nauki, wymiany doświadczeń i rozwijania profesjonalnych relacji.

Dla osób zainteresowanych technologią MuleSoft, zarówno w Warszawie, jak i Wrocławiu, te społeczności oferują niezwykłą szansę na rozwój i integrację z branżą. Wspólne inicjatywy, takie jak spotkania, warsztaty i prelekcje, nie tylko pomagają w zdobywaniu nowej wiedzy, ale też w budowaniu solidnych fundamentów dla przyszłych projektów i kariery w dziedzinie technologii integracyjnych.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search