Zdradzamy tajemnice nowej serii podcastów

Salesforce w Polsce - oficjalnieZdradzamy tajemnice nowej serii podcastów

Zdradzamy tajemnice nowej serii podcastów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak technologia może wspierać Twoją firmę w osiąganiu sukcesów? Jeśli tak, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Przedstawiamy „Salesforce na wyciągnięcie ręki – nową serię podcastów, która przybliży Ci świat Salesforce i pokaże, jak jego narzędzia mogą przekształcić Twoją działalność.

O projekcie

„Salesforce na wyciągnięcie ręki” to inicjatywa edukacyjna, stworzona we współpracy z firmą Salesforce. W ciągu 8 kolejnych tygodni przedstawimy Ci kluczowe produkty Salesforce, takie jak Sales Cloud, Marketing Cloud, Service Cloud i wiele innych. Każdy odcinek będzie trwał około 20-30 minut i będzie miał formę rozmowy z ekspertami oraz przedstawicielami Salesforce.

Jednak to nie koniec naszego wspólnego projektu. Firma Salesforce przygotowała również specjalną stronę internetową dostępną po polsku, gdzie znajdziesz wszystkie informacje, filmy i podcasty związane z naszą inicjatywą. Oprócz podcastów dostępne są również treściwe filmy wideo. Dzięki temu, niezależnie od Twojego preferowanego medium, masz dostęp do cennych treści, które pomogą Ci zgłębić świat Salesforce.

Filmy wideo

Filmy wideo stanowią wizualne uzupełnienie każdego odcinka. To właśnie w tych filmach NIna Jachna, jedna z najbardziej rozpoznawalnych ekspertek w Salesforce, bierze widzów za rękę i zabiera ich w fascynującą podróż po różnych chmurach Salesforce.

Nina nie tylko wyjaśnia, czym są poszczególne produkty, takie jak Sales Cloud, Marketing Cloud czy Service Cloud, ale także pokazuje je w praktyce. Dzięki jej klarownym prezentacjom i przykładom z życia wziętym, widzowie mogą lepiej zrozumieć, jakie korzyści niesie ze sobą każde z tych narzędzi.

Często słyszymy, że „obraz wart jest więcej niż tysiąc słów”, dlatego filmy wideo stanowią doskonałe uzupełnienie naszej serii podcastów. To w nich możesz zobaczyć, jak wygląda Salesforce w akcji i jakie możliwości oferuje. Dla wizualnych uczestników naszej społeczności to nieoceniony sposób na jeszcze głębsze zrozumienie tej fascynującej technologii.

Dlaczego warto?

Niezależnie od tego, czy jesteś już zaznajomiony z Salesforce, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z CRM, nasza seria dostarczy Ci mnóstwo wartościowych informacji. W każdym odcinku zgłębiamy kluczowe funkcjonalności, omawiamy najlepsze praktyki i dzielimy się historiami sukcesu. Dowiedz się, jakie możliwości kryją się za tymi narzędziami i jak mogą one wspierać Twoją firmę.

Odcinek specjalny

W naszym odcinku wprowadzającym przygotowaliśmy grunt pod serię rozmów, które pozwolą Ci zrozumieć i docenić możliwości, jakie oferuje Salesforce. Będziemy eksplorować różnorodne produkty, od Sales Cloud po Einstein i MuleSoft, odkrywając, jak każdy z nich może przyczynić się do wzrostu Twojego biznesu.

W tym odcinku porozmawiamy o tym, czym jest Salesforce, jakie ma znaczenie na rynku i jakie korzyści niesie jego wdrożenie. Zajmiemy się również aspektami bezpieczeństwa oraz rozwiejemy mity związane z tą technologią. Wszystko to w towarzystwie naszych ekspertów – Krzysztofa Augustynowicza i Niny Jachny, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podziękowania

Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność firmie Salesforce za ich nieocenione wsparcie i  partnerstwo w tworzeniu projektu „Salesforce na wyciągnięcie ręki”. To dzięki ich zaangażowaniu i współpracy mogliśmy przekazać wiedzę o Salesforce w sposób fascynujący i edukacyjny.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Magdaleny Błaszczyk, Marketing Lead Central and Eastern Europe (CEE), która odegrała kluczową rolę w realizacji projektu. Jej zaangażowanie i profesjonalizm były nieocenione podczas każdego etapu projektu. Dziękujemy, Magdaleno, za Twoją niezastąpioną rolę.

Nina Jachna zasługuje na osobne podziękowania za jej zaangażowanie w gromadzenie treści i tworzenie materiałów. Jej umiejętność przekazywania istotnych informacji w sposób przystępny i inspirujący była kluczowa dla sukcesu projektu.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich gości, pracowników firmy Salesforce, którzy poświęcili swój cenny czas na nagrania oraz podzielenie się swoją niezastąpioną wiedzą podczas naszych podcastów. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że nasza seria podcastów stała się niezwykle wartościowym źródłem informacji dla naszych słuchaczy. Dziękujemy Wam za otwarcie się na dzielenie się swoimi doświadczeniami i wiedzą, za inspirujące rozmowy oraz za to, że pomogliście nam przybliżyć świat Salesforce. Wasze wkłady znacząco przyczyniły się do sukcesu projektu „Salesforce na wyciągnięcie ręki”.

Dziękujemy także wszystkim naszym słuchaczom i widzom za wsparcie i zainteresowanie. Wasza aktywność sprawia, że nasz projekt nabiera życia i znaczenia.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał projekt od środka, publikujemy filmik z pierwszego dnia nagrań – koniecznie obejrzyj:

Dołącz do nas!

Nie przegap tej wyjątkowej serii! Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie technologii. Czekamy na Ciebie!

Projekt realizowany przy współpracy
z firmą Salesforce

Zapraszamy na oficjalną stronę projektu

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search