#BWBW – doniesienia z 1.szej edycji

Salesforce w Polsce - oficjalnie#BWBW – doniesienia z 1.szej edycji

#BWBW – doniesienia z 1.szej edycji

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy Was o o programie #BWBW, organizowanym przez Salesforce. Obecnie trwa pierwsza edycja. Dlatego nasza redakcja coffee&force zagląda do środka, aby podpatrzeć jak radzą sobie pierwsze uczestniczki programu. 

Do rozmowy zaprosiliśmy Martę Mistry, Senior Partner Account Manager, ambasadorkę i propagatora tego programu w Europie Środkowo – Wschodniej. 

Redakcja:
Czy mogłabyś przypomnieć nam co to za program BWBW?

Marta Mistry:
BWBW to nasz Salesforcowy programem Bring Women Back to Work (https://www.salesforce.com/eu/campaign/bwbw/). Jest to darmowy program szkoleniowy dedykowany wszystkim Polkom oraz Czeszkom, które myślą o powrocie do życia zawodowego i chciałyby poznać technologie Salesforce. 


Ile osób bierze udział w pierwszej edycji?

Trailblazerkami pierwszej edycji jest 11 pań. 

 

Jak radzą sobie nasze Trailblzerki?

Energia oraz zaangażowanie wszystkich uczestniczek są niesamowite. Jedna z nich zdobyła już swój pierwszy certyfikat Salesforce’owy niecałe 1,5 miesiąca po rozpoczęciu programu!

 

Zgodnie z założeniami programu uczestniczki mogą liczyć na Wasze wsparcie w rekrutacji. Ile firm partnerskich zgłosiło się?

Jak zawsze możemy polegać na naszych partnerach. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że powitaliśmy do grona partnerów rekrutujących firmy takie jak Accenture, Billennium, Deloitte oraz Enxoo.

 

Czy planujecie uruchomić 2gą edycję?

Nabór do drugiej edycji, która rozpocznie się w czerwcu, już trwa! Jest to wspaniała szansa dla wszystkich pań, które myślą o reskillingu oraz powrocie do życia zawodowego po dłuższej przerwie. Program rozszerzyliśmy  o Bułgarie, Rumunie oraz Węgry. 

 

Gdzie można dowiedzieć się więcej o programie?

Przede wszystkim na naszej stronie internetowej Bring Women Back to Work (https://www.salesforce.com/eu/campaign/bwbw/). 

Zapraszam również na spotkania na żywo, które odbędą się w Polsce.

Pierwsze z nich Warszawie World Tour Essentials, największe wydarzenia Salesforce w Europie Centralno-Wschodniej, które odbędzie się 24 maja. Zapraszam do odwiedzenia naszego stanowiska. 

Bring Women Back to Work będzie również obecne podczas Women in Tech Summit organizowanego przez Fundację Perspektywy, która jest również naszym partnerem w programie.

Zachęcam do networkingu podczas tych wydarzeń, które już niebawem. A tymczasem życzę wszystkim potencjalnym kandydatkom wiary w siebie oraz siły do działania!

Marta Mistry, Senior Partner Account Manager, Salesforce

Więcej informacji o programie

Jeśli jesteście zainteresowani programem BWBW zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym programu:

“Podarujmy promyk nadziei pod choinkę” Marta Mistry o #BWBW

Po urlopie macierzyńskim wejdź do IT

oraz do wysłuchania podcastu z Magdaleną Warecką, absolwentką tego prgramu w Szwajcarii:

Magdalena Warecka, Salesforce Consultant, #BWBW

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search