“Podarujmy promyk nadziei pod choinkę” – Marta Mistry o #BWBW

Salesforce w Polsce - oficjalnie“Podarujmy promyk nadziei pod choinkę” – Marta Mistry o #BWBW

“Podarujmy promyk nadziei pod choinkę” – Marta Mistry o #BWBW

Na naszym portalu informowaliśmy o programie #BWBW, organizowanym przez Salesforce. Dziś mamy przyjemność rozmawiać z Martą Mistry, Senior Partner Account Manager, pracująca w Salesforce. Marta jest również ambasadorem i propagatorem tego programu w Polsce. 

Redakcja:
Czy mogłabyś rozszyfrować skót BWBW?

Marta Mistry:
BWBW to nasz Salesforcowy programem Bring Women Back to Work (https://www.salesforce.com/eu/campaign/bwbw/). Jest to darmowy program szkoleniowy dedykowany wszystkim Polkom oraz Czeszkom, które myślą o powrocie do życia zawodowego i chciałyby poznać technologie Salesforce. 

 

Skąd pomysł na uruchomienie programu w Polsce?

Technologia Salesforce jest bardzo na topie i lokalnie nadal brakuje nam osób z jej znajomością do pracy. Dwa lata temu, w o publikowanym przez IDC raporcie szacowane było, że do 2024 roku w Polsce powstanie 4210 nowych miejsc pracy w ekosystemie Salesforce (partnerzy, klienci). Ten rosnący trend nadal się utrzymuje nie tylko w Polsce ale również na świecie.

 

Program adresuje ważny problem społeczny…

Tak, osobiście wiem, ze szczególnie kobietom może być trudno podjąć decyzję o powrocie do pracy po długiej przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim bądź innymi sytuacjami życiowymi. Dlatego też jestem niezmiernie dumna, że mogę pracować dla firmy, która wychodzi na przeciw  problemom społecznym i wspiera miedzy innymi kobiety.

 

Jakie są warunki przystąpienia do teg programu?

Program Bring Women Back to Work jest już dostępny w Polsce i Czechach. Warunkiem, oprócz m.in. rocznej przerwy w zatrudnieniu, jest chęć pracy w ekosystemie Salesforce oraz znajomość języka angielskiego (program prowadzony jest po angielsku).

 

Czy mogłabyś zdradzić jakieś szczegóły dotyczące planu programu BWBW? 

Przez dwanaście miesiecy panie będa mogły zdobyć wartościowe umiejętności miękkie jak również przeszkolić się w podstawowych zagadnieniach Salesforce’owych oraz zdobyć cenne certyfikaty (Salesforce Admin Certificate, Net Zero Cloud). Szczegóły harmonogramu znajdują się poniżej:

 

Kiedy upływa termin zgłoszeń?

Do końca stycznia czekamy na zgłoszenia od wszystkich zainteresowanych pań. Należy wypełnić dedykowany fromularz, który znajduje się na stronie: https://www.salesforce.com/eu/form/contact/bwbw-apply/

 

Dziękujemy Marta za poświęcony czas, ale przede wszystkim za przybliżenie idei programu. 

Również dziękuję za rozmowę. Z okazji zbliżajacych się Świat Bożego Narodzenia pragnę życzyć całej społeczności zdrowych oraz spokojnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. 

 

Więcej informacji o programie

Jeśli jesteście zainteresowani programem BWBW zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym programu:

Po urlopie macierzyńskim wejdź do IT

oraz do wysłuchania podcastu z Magdaleną Warecką, absolwentką tego prgramu w Szwajcarii:

Magdalena Warecka, Salesforce Consultant, #BWBW

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search