CIECH Sarzyna na ścieżce cyfrowej transformacji

Salesforce w Polsce - społecznośćCIECH Sarzyna na ścieżce cyfrowej transformacji

CIECH Sarzyna na ścieżce cyfrowej transformacji

CIECH Sarzyna, uznany polski producent środków ochrony roślin, podjął śmiałe kroki w kierunku cyfrowej transformacji, wybierając Salesforce jako kluczowe narzędzie w tej podróży. Współpraca z Enxoo zaowocowała wdrożeniem Manufacturing Cloud i B2B Commerce, co stanowi znaczący przełom w zarządzaniu relacjami z klientami i efektywności operacyjnej.

Kluczowe wprowadzenie Salesforce

Jak podkreśla Krzysztof Augustynowicz, VP w Salesforce, „Jest mi niezmiernie miło, że firma CIECH Sarzyna dołączyła do grona klientów Salesforce”. To potwierdza znaczenie wdrożenia dla obu firm, podkreślając wagę tej współpracy na polskim rynku. Krzysztof Augustynowicz zwraca uwagę na znaczenie Manufacturing Cloud i B2B Commerce w doskonaleniu zarządzania relacjami z klientami i procesami obsługi, co bezpośrednio przekłada się na skrócenie czasu realizacji zamówień i zwiększenie efektywności planowania produkcji.

Perspektywa Enxoo

Krzysztof Zych z Enxoo podkreśla, że transformacja CIECH Sarzyna dzięki współpracy z Salesforce jest kluczowym przykładem efektywnego wykorzystania innowacji cyfrowych. „Wykorzystanie Manufacturing Cloud i B2B Commerce od Salesforce jest przykładem, jak innowacje cyfrowe mogą znacząco poprawić efektywność operacyjną i zarządzanie relacjami z klientami” – mówi Zych. Jego komentarz świadczy o zadowoleniu z postępów projektu i optymizmie co do przyszłości tej współpracy.

https://ciechgroup.com/fileadmin/Media/materialy_do_pobrania/Infografika_-_CIECH_Sarzyna_w_pigulce__2018_.pdf

Korzyści z wdrożenia

Według artykułu opublikowanego na portalu biznes.newseria.pl, CIECH Sarzyna zyskała całkowitą i przejrzystą kontrolę nad procesem planowania i realizacji sprzedaży dzięki nowej platformie sprzedażowej Salesforce. Co więcej, firma uzyskała dostęp do widoku 360 stopni na platformie Salesforce, co umożliwia nie tylko analizowanie danych, ale także koordynację wszystkich działań związanych z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów.

Wnioski i perspektywy przyszłościowe

Wdrożenie Salesforce przez CIECH Sarzyna to znaczący krok w kierunku cyfrowej transformacji i wzór do naśladowania dla innych firm w branży AGRO. Z niecierpliwością czekamy na dalsze efekty tej współpracy, która już teraz pokazuje, że cyfrowa transformacja może być realnym narzędziem do budowania przewagi konkurencyjnej na wymagającym rynku.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search