Salesforcowe wydarzenia w 2022

Salesforce w Polsce - społecznośćSalesforcowe wydarzenia w 2022

Salesforcowe wydarzenia w 2022

Wkroczyliśmy w nowy 2023 rok, lecz styczeń jest jeszcze czasem podsumowań. Dlatego chcieliśmy podsumować wydarzenia w polskim Salesforce ekosystemie w 2022r.

Na naszym portalu łamiemy różnego rodzaju stereotypy. Chcemy obalić kolejny – w polskim ekosystemie Salesforcowym nic się nie dzieje. Oczywiście to nie prawda. W ubiegłym roku odbyło się 38* spotkań!

(* wydarzenia, które zostały zgłoszone do naszej redakcji i znajdują się na naszej stronie w zakładce Wydarzenia. Prawdopodobnie spotkań w całym ekosystemie było więcej. )

Rozwój ekosystemu Salesforce w Polsce

Rok 2022 pokazał nam, że Salesforce w Polsce bardzo szybko rozwija się. Potwierdzają to liczne inicjatywy organizowane zarówno przez sam Salesforce, jak i partnerów czy samych Trailblazers. 

Wydarzeń jest sporo i zdajemy sobie sprawę, że czasem po fakcie dowiadujemy się o eventach. Dlatego nasza redakcja postawiła sobie za cel, aby informować Was o wszystkich wydarzeniach Salesforcowych. Została stworzona do tego dedykowana zakładka „Wydarzenia„, gdzie w jednym miejscu możecie znaleźć informację o wszystkich przedsięwzięciach w polskim ekosystemie Salesforce. 

Jeśli organizujecie jakieś wydarzenie lub słyszeliście o nich – śmiało poinformuje naszą redakcję pisząc na adres: redakcja@coffeeforce.pl.

 

Kilka statystyk

Przejrzeliśmy wszystkie wydarzenia, które zostały opublikowane na naszej stronie. Tak jak pisaliśmy wcześnie odbyło się ich łącznie 38.

Organizatorzy

Spotkania organizowane były głównie przez lokalne społeczności Traiblblazer Community Groups, ICAN Institute, SForce – Poland Salesforce Meetup. Wśród organizatorów możemy znaleźć również społeczność Salesforce Careers Poland, firmę Accenture czy Sales Angels. 

0
wszystkich spotkań
0
spotkań organizowanych przez Trailblazer Community Groups
0
spotkania organizowane przez Salesforce

Miejsca

Spotkanie były organizowane w różnych formach: na miejscu, online czy hybrydowo.
Łącznie 14 spotkań odbyło się online. Sprawdźmy w których miastach było najwięcej stacjonarnych wydarzeń? 

0
Wrocław
0
Warszawa
0
Poznań
0
Katowice

Najważniejsze wydarzenia minionego roku

Poniżej chcielibyśmy w telegraficznym skrócie przypomnieć wydarzenia, które odbyły się w polskiej społeczności Salesforce w ubiegłym roku. 

21.04.2022

WROCŁAW: Technologiczne trendy dla branży High-Tech. Wydarzenie organizowane przez ICAN Institute

09.09.2022

WARSZAWA: Jakie cyfrowe narzędzia ma do dyspozycji nowoczesny lider? Wydarzenie organizowane przez ICAN Institute

7-9.10.2022

WROCŁAW: I Ogólnopolski CharITy Hackathon, którego celem było wsparcie Fundacji im. Jagody Pachota. Wydarzenie zorganizowane przez Wrocław Trailblazer Community

13.10.2022

WARSZAWA: Oficjalne wydarzenie organizowane przez Salesforce, które zgromadziło polski (i nie tylko) ekosystem Salesforce.

17.11.2022

KATOWICE: Druga edycja meetupu technologicznego #KatoForce, organizowanego przez firmę Accenture.

22-24.11

ONLINE: SForce Summit 2022 (online) Winter Edition to IV. edycja największej polskiej konferencji poświęconej Salesforce. Wydarzenie organizowane przez SForce - Poland Salesforce Meetup

29.11.2022

ONLINE: Pierwsze targi pracy organizowane przez Saleforce dla Polski i Czech. Kandydacie mieli możliwość porozmawiania z partnerami oraz klientami Salesforce.

02.12.2022

WARSZAWA: Spotkanie członków salesforowej grupy facebookowej. Wydarzenie zorganizowane przez Salesforce Careers Poland

13.12.2022

WARSZAWA: Kolejne śniadanie biznesowe organizowane przez ICAN Institute. Tym razem podczas dyskusji próbowano odpowiedzić na pytanie: Jak sprzedawać przez serwis i liepiej poznawać klienta?

Co przyniesie kolejny 2023? O tym już niedługo na naszym portalu. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search