Triumf wiedzy i pasji – pierwsze spotkanie Salesforce Community w Kielcach

Salesforce w Polsce - społecznośćTriumf wiedzy i pasji – pierwsze spotkanie Salesforce Community w Kielcach

Triumf wiedzy i pasji – pierwsze spotkanie Salesforce Community w Kielcach

16 stycznia 2024 roku, w sercu Kielc, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które zapisało nowy rozdział w historii polskiej społeczności Salesforce. Salesforce Community User Group Kielce oficjalnie otworzyło swoje podwoje, świętując wiedzę, doświadczenie i niesamowitą pasję.

Spotkanie odbyło się w Restauracji Garaż, gdzie zgromadziło 67 entuzjastów Salesforce. Wydarzenie wypełniły trzy inspirujące prezentacje, które nie tylko oświetliły ekosystem Salesforce, ale także dodały rywalizacyjnego ducha dzięki konkursom. Gratulacje dla zwycięzców!

Fot. Katarzyna Kątna

Nina Jachna, pierwszy gość, zaprezentowała jak Salesforce postrzega budowanie społeczności, otwierając przed uczestnikami nowe możliwości. Następnie, Łukasz Bujło z wrocławskiego community, podzielił się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami, które miały na celu zainspirowanie kieleckiej społęczności. Adam Siwek, pierwszy Trailblazer z Kielc, zainspirował swoją historią, pokazując istotę Salesforce.

Fot. Katarzyna Kątna

Kluczowym elementem spotkania była możliwość networking’u – wymiany pomysłów i tworzenia nowych kontaktów. To właśnie ta część spotkania sprawiła, że uczestnicy poczuli się częścią zjednoczonej społeczności.

Fot. Katarzyna Kątna

Szczególne podziękowania należą się Kindze Ambroszkiewicz i Karolowi Dylewskiemu za ich nieocenioną pracę. Jakub Kątny, organizator wydarzenia, przekroczył wszelkie oczekiwania, tworząc niezapomniane doświadczenie dla każdego uczestnika.

Autor: Marlena Krzos

Frekwencja i zaangażowanie uczestników, w tym tych, którzy wstawali o świcie, aby dołączyć, świadczy o sile i pasji polskiej społeczności Salesforce. Pozytywne wrażenia po wydarzeniu, aż do after party trwającego do wczesnych godzin porannych, tylko potwierdzają potrzebę i znaczenie takich inicjatyw.

Nie możemy się już doczekać kolejnych spotkań, które z pewnością będą kontynuacją tego sukcesu. Gratulacje dla społeczności z Kielc!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search