World Tour Essentials Warsaw 2024 – znamy agnedę

Salesforce w Polsce - oficjalnieWorld Tour Essentials Warsaw 2024 – znamy agnedę

World Tour Essentials Warsaw 2024 – znamy agnedę

Salesforce World Tour Essentials to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży technologicznej, które odbędzie się w Warszawie w 2024 roku. To wyjątkowa okazja dla profesjonalistów, aby poznać najnowsze trendy, innowacje i najlepsze praktyki związane z wykorzystaniem Salesforce w biznesie.

Agenda wydarzenia

Wydarzenie rozpocznie się od rejestracji i powitalnego śniadania, po którym uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach plenarnych, warsztatach i prezentacjach prowadzonych przez ekspertów z branży. Przewidziane są również panele dyskusyjne, które pozwolą na wymianę doświadczeń i poglądów z innymi uczestnikami.

Główne atrakcje:

  1. Sesje Plenarne: Kluczowe przemówienia liderów Salesforce oraz zaproszonych gości, które skoncentrują się na najnowszych innowacjach i strategiach cyfrowej transformacji.
  2. Warsztaty: Praktyczne sesje, podczas których uczestnicy będą mogli zdobyć nowe umiejętności i dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać narzędzia Salesforce w swojej pracy.
  3. Strefa Ekspozycji: Przestrzeń, gdzie partnerzy Salesforce zaprezentują swoje rozwiązania i produkty, a uczestnicy będą mogli zobaczyć na żywo demonstracje technologii.

Tematy sesji

W trakcie wydarzenia poruszone zostaną m.in. następujące tematy:

  • Sztuczna inteligencja i automatyzacja: Jak AI i automatyzacja zmieniają sposób prowadzenia biznesu i jakie są najlepsze praktyki wdrożeniowe.
  • Zarządzanie relacjami z klientem (CRM): Nowoczesne podejścia do zarządzania relacjami z klientami, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii Salesforce.
  • Transformacja cyfrowa: Jak organizacje mogą skutecznie przeprowadzić cyfrową transformację, zwiększając swoją konkurencyjność i efektywność operacyjną.
  • Analiza danych: Wykorzystanie danych do podejmowania lepszych decyzji biznesowych i optymalizacji procesów.

Networking i rozrywka

Oprócz sesji edukacyjnych, Salesforce World Tour Essentials oferuje również wiele okazji do networkingu. Uczestnicy będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe podczas przerw kawowych, lunchu oraz wieczornych koktajli.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych innowacjami i rozwojem w obszarze technologii biznesowych do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w Salesforce, spotkać ekspertów i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search