Rozwiązania CRM, Salesforce i pełny obraz klienta z 'Customer 360′ – cz. I

Rozwiązania CRM, Salesforce i pełny obraz klienta z 'Customer 360′ – cz. I

Rozwiązania CRM, Salesforce i pełny obraz klienta z 'Customer 360′ – cz. I

Odkryj 'Salesforce na wyciągnięcie ręki’ – specjalny projekt realizowany we współpracy z Salesforce, który zabierze Cię w podróż po świecie technologii, innowacji i ludzkiej pasji.

W naszym odcinku wprowadzającym przygotowaliśmy grunt pod serię rozmów, które pozwolą Ci zrozumieć i docenić możliwości, jakie oferuje Salesforce. Będziemy eksplorować różnorodne produkty, od Sales Cloud po Einstein i MuleSoft, odkrywając, jak każdy z nich może przyczynić się do wzrostu Twojego biznesu.

W tym odcinku porozmawiamy o tym, czym jest Salesforce, jakie ma znaczenie na rynku i jakie korzyści niesie jego wdrożenie. Zajmiemy się również aspektami bezpieczeństwa oraz rozwiejemy mity związane z tą technologią. Wszystko to w towarzystwie naszych ekspertów – Krzysztofa Augustynowicza i Niny Jachny, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przygotuj się na wyzwanie: spróbuj wyjaśnić, czym jest Salesforce w zaledwie 60 sekund. Czy jesteś gotowy, aby przyjrzeć się bliżej tej rewolucyjnej technologii?

Zapraszam do słuchania i odkrywania Salesforce razem z nami. Nie przegap tego wyjątkowego wprowadzenia do serii, która zmieni Twoje postrzeganie zarządzania relacjami z klientami i nie tylko. Włącz się do naszej społeczności już teraz!

Projekt realizowany przy współpracy
z firmą Salesforce

Więcej informacji o projekcie na stronie www

Posłuchaj konkretnego fragmentu

03:38
Kilka słów o projekcie
06:39
Co to jest Salesforce w 60 sekund
09:22
Jakie problemy rozwiązuje Salesforce?
12:40
Historia Salesforce
15:12
Czy tylko dla dużych organizacji?
17:49
Wartości i misja Salesforce
23:23
Co wyróżna Salesforce na tle konkurencji
26:20
Największe osiągnięcia Salesforce w Polsce

Gospodarz podcastu:

Łukasz Bujło

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search