Rozwiązania CRM, Salesforce i pełny obraz klienta z 'Customer 360′ – cz. III

Rozwiązania CRM, Salesforce i pełny obraz klienta z 'Customer 360′ – cz. III

Rozwiązania CRM, Salesforce i pełny obraz klienta z 'Customer 360′ – cz. III

Zapraszam Was serdecznie do trzeciej i zarazem ostatniej części naszego wprowadzającego epizodu ’Salesforce na wyciągnięcie ręki’. Po intensywnych dyskusjach o integracji i skalowaniu, a także po naszym pełnym wiedzy konkursie, nadszedł czas, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na palące pytania. Z naszymi gośćmi, Krzysztofem Augustynowiczem i Niną Jachną, zanurzymy się głębiej w świat możliwości, jakie oferuje Salesforce. Kontynuując naszą rozmowę, skupimy się na zgodności Salesforce z przepisami prawa unijnego i polskiego, rozwiewając wątpliwości i odpowiadając na pytania, które nurtują wielu użytkowników platformy.

W tej części naszego podcastu nie tylko rozwiejemy mity, ale również odpowiemy na często zadawane pytania i wyjaśnimy, jak Salesforce może wspierać Twoją organizację w przestrzeganiu obowiązujących regulacji. Ponadto, przyjrzymy się sytuacjom, w których Salesforce może okazać się niezastąpiony, a także tym, gdzie jego zastosowanie może być ograniczone.

A w naszej ulubionej sekcji 'Błyskawiczne pytania’, odkryjemy, jak niezwykłe zastosowania Salesforce mogą mieć związek z czymś tak codziennym jak placki ziemniaczane. To będzie prawdziwa uczta dla umysłu!

Dołącz do nas, aby nie przegapić tych wnikliwych i często zaskakujących spostrzeżeń. Subskrybuj nasz kanał, zostaw komentarz i bądź częścią naszej rosnącej społeczności entuzjastów Salesforce. Czekamy na Ciebie w kolejnej części 'Salesforce na wyciągnięcie ręki’. Do usłyszenia wkrótce!”

Projekt realizowany przy współpracy
z firmą Salesforce

Więcej informacji o projekcie na stronie www

Posłuchaj konkretnego fragmentu

02:11
Zgodność z prawem polskim i unijnym
07:08
Pytania i wątpliwości klientów
10:00
Ograniczenia Salesforce
12:30
Czy wdrożenie Salesforce ma zawsze sens?
14:20
Błyskawiczne pytania
23:30
Gdzie znaleźć więcej informacji o Salesforce?

Gospodarz podcastu:

Łukasz Bujło

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search