Świąteczne spotkanie Salesforce Trailblazer Community Groups

Świąteczne spotkanie Salesforce Trailblazer Community Groups

Świąteczne spotkanie Salesforce Trailblazer Community Groups

W najnowszym odcinku naszego podcastu odbiegamy od naszego standardowego formatu wywiadów, by zaprezentować coś wyjątkowego. Ten odcinek to szczegółowe podsumowanie naszego ostatniego spotkania, które odbyło się 13 grudnia 2023 roku. Było to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Wrocław Trailblazer Community Groups oraz naszą fundację Coffee&Force, gdzie zaprosiliśmy wszystkich Trailblazers na świąteczne spotkanie w sercu Wrocławia.

Podczas podcastu, naszym słuchaczom oferujemy wglądy w to, co działo się na spotkaniu. Można posłuchać inspirujących wypowiedzi liderów Trailblazer Community Groups – Katarzynu Furtak z Wrocławia oraz Beaty Jachiry z Poznania. Obie dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, dodając wyjątkowy charakter do tej relacji.

Jednym z głównych punktów programu była retrospekcja jednego z najważniejszych wydarzeń dla naszej społeczności – CharITy Hackathonu. W odcinku znajdziecie również dotąd niepublikowane rozmowy z Simą Samarą, ubiegłoroczną zdobywczynią Golden Hoodie, która był gościem specjalnym wydarzenia. Posłuchacie również wypowiedzi Magdaleny Błaszczyk, Marketing Lead Central and Eastern Europe (CEE) w Salesforce.

Oprócz tego, w odcinku dokonujemy podsumowania działalności fundacji, naszego portalu oraz najnowszego projektu Salesforce. Nina Jachna, jedna z naszych głównych postaci, którą jest inicjatorką projektu Salesforce na wyciągnięcie ręki, dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z uczestnictwem w świątecznym spotkaniu

Na zakończenie, mamy coś specjalnego dla naszych słuchaczy – ogłoszenie wyników konkursu Polish Trailblazer. Karol Sitkowski, który zajął zaszczytne drugie miejsce, opowiada o swojej strategii i tym, jak udało mu się zebrać tak imponującą liczbę punktów.

Zapraszamy do wysłuchania tego niezwykłego odcinka, który jest świadectwem pasji i zaangażowania naszej społeczności Trailblazer.

Gospodarz podcastu:

Łukasz Bujło

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search