Service Cloud – cz. III

Service Cloud – cz. III

Zapraszamy Was na finałową część naszego cyklu poświęconego Service Cloud od Salesforce, gdzie ponownie spotkamy się z Kasią Kowalską, ekspertką w dziedzinie technologii i innowacji. W tym odcinku, zagłębimy się w kluczowe aspekty integracji oraz wyzwania, które pojawiają się podczas wdrażania Service Cloud w organizacji.

Kasia podzieli się z nami swoją wiedzą na temat tego, jak maksymalnie wykorzystać potencjał Service Cloud, dostarczając praktycznych wskazówek i najlepszych praktyk, które pomogły jej i jej klientom osiągnąć sukces. Rozprawimy się również z popularnymi mitami dotyczącymi Service Cloud, aby lepiej zrozumieć jego możliwości i zastosowanie w różnych środowiskach biznesowych.

W tym odcinku nie zabraknie także interaktywnych elementów – Kasia odpowie na błyskawiczne pytania, co pozwoli na jeszcze głębsze zrozumienie tematu. Dodatkowo, na koniec odcinka, przeprowadzimy quiz wiedzy o Service Cloud, aby sprawdzić, jak dużo nauczyliście się podczas naszej serii.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o wyzwaniach i korzyściach płynących z wdrożenia Service Cloud, a także aby uzyskać wartościowe wskazówki bezpośrednio od eksperta. Ten odcinek jest nie tylko skarbnicą wiedzy, ale również świetną okazją do sprawdzenia, jak dobrze znasz Service Cloud. Nie przegap dyskusji, która pomoże Ci maksymalizować korzyści z tej innowacyjnej platformy!

Projekt realizowany przy współpracy
z firmą Salesforce

Więcej informacji o projekcie na stronie www

Gospodarz podcastu:

Łukasz Bujło

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search