Trailhead Coach

Trailhead NewsTrailhead Coach

Trailhead Coach

Najpowszechniejsza, darmowa pltforma do nauki Salesforce – Trailhead zostałą rozszerzona o kolejny moduł – Trailhead Coach. Ma być to bezpłatna ścieżka prowadzącą od nauki opartej na umiejętnościach do automatycznych rozmów kwalifikacyjnych dla każdego, kto chce rozpocząć karierę w ekosystemie Salesforce. Trailhead Coach ma również na celu rozwijać nowe umiejętności w procesie rekrutacji i poszukiwania odpowiednich stanowisk. 

Założenia Trailhead Coach to:

  • Ścieżki nauki z przewodnikiem : dzięki samodzielnej nauce w Trailhead uczestnicy mogą rozwijać umiejętności bezpośrednio powiązane z ich celami zawodowymi w Salesforce.
  • Darmowe kupony na egzaminy certyfikacyjne : uczestnicy mogą odblokować kupony na ponad 18 certyfikatów Salesforce, aby zaprezentować pracodawcom umiejętności i udowodnić swoją wiedzę. 
  • Automatyczny dostęp do rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami : po uzyskaniu certyfikatu uczestnicy automatycznie uzyskują dostęp do informacyjnych i próbnych rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami Salesforce Talent Alliance — siecią klientów i partnerów Salesforce poszukujących talentów technologicznych. 
Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search