CharITy Hackathon 2023 – szukamy beneficjenta 2giej edycji

Salesforce w Polsce - społecznośćCharITy Hackathon 2023 – szukamy beneficjenta 2giej edycji

CharITy Hackathon 2023 – szukamy beneficjenta 2giej edycji

Przygotowania do drugiej edycji ogólnopolskiego Salesforce CharITy Hackathonu 2023 ruszyły! 

Poszukiwania beneficjenta 2giej edycji

Organizatorzy chcą wesprzeć kolejną organizację non-profit. Jest to wielka szansa dla NGO-sów, na dopasowanie i wdrożenie systemu informatycznego, który usprawniłby ich codzienną pracę.

Podczas 3-dniowego wydarzenia stworzone zostanie gotowe rozwiązanie dopasowane do potrzeb konkretnej organizacji pożytku publicznego. Dzięki współpracy z platformą Salesforce dostarczymy 10 darmowych, dożywotnich licencji dla pracowników organizacji, dzięki którym ich codzienna praca będzie szybsza i łatwiejsza, a zarządzanie całą organizacją będzie bardziej efektywne. Organizacja nie poniesie żadnych kosztów wdrożenia systemu.

Dlaczego hackathon?

Hackathon pochodzi z połączenia słów „hacking” (hakować) i „marathon” (maraton). Oznacza wydarzenie, na którym uczestnicy spotykają się, aby wspólnie rozwiązywać rzeczywiste problemy. To doskonała okazja, aby w atmosferze uczciwej konkurencji zrobić coś dobrego – w naszym przypadku dostarczyć gotowe rozwiązanie na platformie Salesforce dostosowane do potrzeb organizacji non-profit.

Co uzyska organizacja jako beneficjent?

Pragniemy wspierać organizacje non-profit w procesie informatyzacji. Pracując z klientami jesteśmy w pełni świadomi, jak duży wpływ na codzienność pracowników ma usprawnienie procesów. Zadania, które pracownicy organizacji wypełniają każdego dnia można przyspieszyć i zautomatyzować, dzięki czemu mają oni czas na to, co jest naprawdę ważne – pomaganie.

Jak dołączyć?

W ramach pierwszego etapu zapraszamy do wypełnienia formularza w terminie do 21 maja: https://forms.gle/mz5FkjN1126bHzddA Na podstawie otrzymanych zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi organizacjami, aby lepiej poznać i zrozumieć codzienne funkcjonowanie organizacji.
Po przeprowadzonych konsultacjach wybierzemy jedną organizację, dla której będziemy tworzyć system informatyczny podczas wydarzenia CharITy Hackathon 2023.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem: zgloszenia@salesforcehackathon.pl

Więcej szczegółów już wkróce! Śledźcie naszą stronę www i profil na LinkedIn

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search