Slack GPT: Nowa Era w Biznesie

Salesforce NewsSlack GPT: Nowa Era w Biznesie

Slack GPT: Nowa Era w Biznesie

Salesforce podczas wydarzenia World Tour NYC, ogłosił Slack GPT – innowacyjny aspekt rozmownego AI, bezpośrednio zintegrowany ze Slackiem. Technologia ta dostarcza możliwość wykorzystania generatywnych aplikacji AI, zróżnicowanych modeli językowych i dostępu do bezpiecznych danych klienta zgromadzonych w obszarze Customer 360 i Data Cloud. Slack GPT będzie także współdziałał z Einstein GPT, co otwiera drogę do pełnego wykorzystania możliwości CRM oraz konwersacyjnych danych, dążąc do zwiększenia produktywności w każdej organizacji.

Wprowadzenie natywnej AI do Slacka

Slack umożliwił natywne wbudowanie AI, aby wspomóc klientów w efektywniejszej pracy, szybszym nauce i lepszej komunikacji. Funkcje takie jak podsumowania rozmów i asystent pisania zasilane przez AI będą teraz dostępne bezpośrednio w Slacku, z łatwością jednego kliknięcia.

Nowa platforma gotowa na AI

Najnowsza platforma Slack umożliwi klientom tworzenie workflow bez konieczności programowania, które zawierają czynności AI z prostymi instrukcjami na każdym etapie. Ułatwia to implementację automatyzacji AI. Klienci będą mogli również bezpiecznie zintegrować duże modele językowe (LLM) od firm takich jak OpenAI i Anthropic, lub korzystać z LLM, które preferują.

Rewolucja w rozumieniu klientów

Za pośrednictwem Slacka, który pełni rolę konwersacyjnego interfejsu do Customer 360, Einstein GPT ma wkrocie dostarczyć wgląd w rzeczywiste dane klienta, czyniąc zrozumienie potrzeb klienta przez każdy zespół jeszcze głębszym.

Dostępność i przyszłe plany

Obecnie dostępna jest aplikacja Claude dla Slacka, natomiast aplikacja ChatGPT dla Slacka jest w fazie beta testów. Z kolei Workflow Builder z AI Slack GPT ma być dostępny latem tego roku.

Natomiast w toku jest rozwijanie natywnych możliwości AI Slack GPT oraz aplikacji Einstein GPT dla Slacka. Te nowatorskie technologie są na horyzoncie i wkrótce mają przynieść kolejne zmiany w sposobie, w jaki pracujemy i komunikujemy się w środowisku biznesowym.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search