Salesforce AI Day – dowiedz się więcej o sztucznej inteligencji

Salesforce NewsSalesforce AI Day – dowiedz się więcej o sztucznej inteligencji

Salesforce AI Day – dowiedz się więcej o sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja (AI) jest na ustach wszystkich, a Salesforce postanowił zagłębić się w ten temat, organizując wyjątkowe wydarzenie – „Dzień AI”.

Zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji bywa skomplikowane, dlatego Salesforce postanowił poświęcić cały dzień na eksplorację możliwości, jakie niesie ze sobą AI w biznesie. W trakcie wydarzenia odbędą się różne prezentacje, pokazy i dyskusje, które mają na celu przybliżenie uczestnikom przyszłości, jaką kształtuje sztuczna inteligencja w przedsiębiorstwach.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na Salesforce AI Day?

„Salesforce AI Day” to wydarzenie online, które będzie dostępne za pośrednictwem platformy Salesforce+ i pozwoli szerszej publiczności na zgłębienie tematu sztucznej inteligencji. Wśród atrakcji znajdą się prezentacje innowacyjnych rozwiązań, demonstracje technologiczne, a także panel dyskusyjny z udziałem ekspertów w dziedzinie AI.

Marc Benioff, współzałożyciel i CoE Salesforce, zaprosi do dyskusji czołowych specjalistów i wizjonerów sztucznej inteligencji, aby wspólnie zastanowić się nad tym, jakie możliwości niesie ze sobą AI dla przedsiębiorstw.

Nowa twarz AI w Salesforce

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój technologii i jej wpływ na biznes, Salesforce zdecydował się na stworzenie nowego stanowiska – Szefa ds. Sztucznej Inteligencji. Osobą, która obejmie to stanowisko i poprowadzi inicjatywy związane z AI, jest Clara Shih. Jako CEO ds. Sztucznej Inteligencji w Salesforce, jej rolą będzie pomaganie klientom w zrozumieniu i wykorzystaniu potencjału sztucznej inteligencji w ich działalności.

W dobie, gdy technologie AI stają się coraz bardziej wpływowe w różnych aspektach biznesu, wydarzenia takie jak „AI Day” organizowane przez Salesforce są kluczowe dla zrozumienia i adaptacji do zmieniającego się świata.

https://www.salesforce.com/plus/specials/salesforce-ai-day?utm_campaign=amer_cbaw&utm_content=Salesforce,salesforce_Salesforce+AI+Day

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek o 12 czerwca, o godzinie 19:30 (godzina podana w naszej strefie czasowej). Możesz zaplanować swoje uczestnictwo, rezerwując termin w kalendarzu tutaj.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search