A może tak na mini Dreamforce?

Salesforce NewsA może tak na mini Dreamforce?

A może tak na mini Dreamforce?

Osobiście World Tour London nazywam „mini Dreamforcem” na którym koniecznie trzeba być. Dlaczego? Jak dobrze wiemy, Dreamforce jest najważniejszym wydarzeniem w całym ekosystemie Salesforce na świecie. Ze względu na miejsce wydarzenia (San Francisco, USA), koszt biletu, przelotu, zakwaterowania – powoduje, że nie każdy z nas może pozwolić sobie na uczestnictwo w takim wydarzeniu. Niemniej jednak mamy alternatywę – World Tour w Londynie. 

Dlaczego warto jechać?

Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze wydarzenie jest w całości bezpłatne. Nie musimy zatem martwić się o zakup wejściówki (niemniej jednak, pamiętajcie o obowiązkowej rejestracji na wydarzenie). Po drugie loty do Londynu są bardzo tanie (oczywiście mówię tutaj o tanich przewoźnikach jak WizzAir czy Ryanair). Po trzecie i najważniejsze, w mojej ocenie, na tym wydarzeniu można poczuć atmosferę Salsforce, jaka panuje m.in. na Dreamforce. World Tour jest jednodniowym wydarzeniem, ale wiele prelekcji, keynotów i bogata oferta sesji powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku zaplanowanych jest aż 82 sesje. Warto wspomnieć, że podczas wydarzenia pojawiają się elementy zaangażowania, dzięki którym poprzez zbieranie pieczątek można wygrać ciekawe gadżety Salesforce. W ubiegłym roku były to m.in. bluzy Trailblazer oraz maskotki. 

Gzdzie sie zapisać?

https://www.salesforce.com/plus/experience/world_tour_london_2023?utm_source=event&utm_campaign=sfevent-emea--london--sfwt-&utm_medium=coffeeforce

Zainteresowany wyjazdem?

Zapraszam do zapoznania się z naszymi ubiegłorocznymi wpisami, w których pisaliśmy – jak przygotować się do wyjazdu, jak i oficjalną i nieoficjalną relację. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search