Salesforce World Tour London już za kilka dni

Salesforce w Polsce - oficjalnieSalesforce World Tour London już za kilka dni

Salesforce World Tour London już za kilka dni

Już w najbliższy czwartek, 16 czerwca 2022, członkowie Wrocław #TraiblazerCommunity wybierają się na mini Dreamforce – czyli Salesforce World Tour London. Dla tych co nie wiedzą, jest to jednodniowe wydarzenie w jednym z największych centrów konferencyjnych w Londynie. Jest to dzień w którym jest innowacja, połączenie nauki z inspiracją a do teg świetna okazja do networkingu wszystkich #Trailblazers.

Jak przygotować się do wyjazdu?

Tuż kilka dni przed wyjazdem, podajemy kilka wskazówek, szczególnie dla osób, które wybierają się na pierwszy raz, jak efektywnie przygotować się do wyjazdu.

  1. Bądź wypoczęty – proponujemy przybyć do Londynu już dzień wcześniej. Na wydarzeniu dzieje się bardzo dużo – pełno spotkań, wykładów, konkursów – dlatego obowiązkowo musisz być wypoczęty, abyś miał energię na cały dzień

  2. Wykorzystaj czas na maxa – na samym wydarzeniu dużo się dzieje. Jest to świetna okazja, aby posłuchać prelegentów. Wykładów jest bardzo dużo. Dlatego, aby nie tracić czasu w kolejce do punktu rejestracyjnego – przybądź trochę wcześniej.

  3. Obowiązkowo zaplanuj sesję na które chcesz iść – nie ukrywajmy, że w dniu wydarzenia, ze względu na bardzo dużą różnornodność atrakcji, nie będzie czasu, aby na spokojnie wybrać interesujące nas wydarzenia / wykłady. Dlatego obowązkowo ściągnij na swój telefon aplikacje Salesforce Events (link poniżej). Następnie zaloguj się i wybierz wydarzenia, na które chcesz iść. Dzięki temu, wcześniej zapoznasz się z agendą, a aplikacja kilka minut przed wydarzeniem poinformuje Cię o wydarzeniu i miejscu. Warto skorzystać z filtrów, gdzie można wybrać role albo obszary, które Cię interesują.

4. Agenda również dostępna przez stronę www – na stronie eventu, po zalgowaniu dostepna jest również agenda. Dlatego jeśli wolisz taką formę zapraszamy na poniższego linka

5. Nie trać czasu na robienie zdjęć prezentacji – biorąc udział w prezentacjach wolontariusze będą skanowli Wasze identyfikatory. Kilkanaście dni po prezentacji na Wasze skrzynki mailowe (mail podany podczas rejestracji na wydarzenie) zostaną przesłane prezentacje.

Gość specjalny

Nie wyobrażam sobie eventów Salesforcowych bez specjalnych gości. Również na World Tour London możemy się kogoś spodziewać. Tym razem będzie to Benedict Cumberbatch – znany brytyjski aktor filmowy i telewizyjny.

Przeoczyłeś zapisy na tegoroczny World Tour? Nic straconego.

Salesforce w tym roku wziął pod uwagę osoby, które z jakiś względów nie mogą wziąć udziału w spotkaniu osobiście. Przygotował specjalną sesję w wersji online. Więcej szczegółów poniżej.

Nie jest to nasz pierwszy World Tour

Niestety przez sytuację pandemiczną mieliśmy przerwę w tego typu imprezach. Ostatnia odbyła się w maju 2019. Również tam byliśmy. Była to dla nas świetna dawka energii, na której poznaliśmy społeczność #Salesforce z innych krajów. Wydarzenie było na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Poniżej publikujemy kilka zdjęć.

Jaki będzie tegoroczny World Tour?

Z wielką niecierpliwością czekamy na tegoroczne spotkanie. Jaki będzie w tym roku? Jak zwykle liczymy na pełen profesjonalizm. Po powrocie postaramy się umieścić krótkie podsumowanie naszego wyjazdu.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search