CharITy Hackathon 2023 – Przygotowania w pełni!

Salesforce w Polsce - społecznośćCharITy Hackathon 2023 – Przygotowania w pełni!

CharITy Hackathon 2023 – Przygotowania w pełni!

Za zaledwie kilka dni, serca wszystkich entuzjastów technologii Salesforce będą biły szybciej. Wrocław, znany z innowacyjności i otwartości na nowe technologie, stanie się gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń roku – Ogólnopolskiego CharITy Hackathonu Salesforce. Za organizację odpowiada nasz portal, coffee & force oraz wrocławska społeczność – Salesforce Trailblazer Community Groups, który od lat jest nieodłącznym elementem ekosystemu Salesforce w Polsce.

Przygotowania idą pełną parą!

Od miesięcy trwają intensywne przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Organizatorzy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, aby uczestnicy czuli się komfortowo i mogli w pełni skupić się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej przechodzi metamorfozę, aby stać się miejscem, gdzie technologia spotka się z kreatywnością.

Co nas czeka?

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji najpopularniejszą platformę low-code na świecie, dzięki którym będą mogli przekształcić swoje pomysły w działające aplikacje i rozwiązania. Ale to nie wszystko! Specjalnie na tę okazję zaproszeni zostali eksperci z różnych dziedzin, którzy będą służyć pomocą i dzielić się swoją wiedzą.

Już teraz w powietrzu czuć atmosferę pełną napięcia i ekscytacji. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na start hackathonu. Wielu uczestników przyjeżdża z różnych zakątków Polski, aby wspólnie pracować, uczyć się i dzielić doświadczeniami.

Goście specjalni

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego CharITy Hackathonu Salesforce mamy zaszczyt gościć wyjątkowe postacie ze świata technologii Salesforce. Oto kilka słów o naszych honorowych gościach:

Krzysztof Augustynowicz

Jako Salesforce Regional Vice President dla Europy Środkowej i Wschodniej, Krzysztof od lat jest kluczową postacią w ekosystemie Salesforce w naszym regionie. Jego doświadczenie i wiedza są nieocenione dla wielu firm i specjalistów w branży.

Sima Samara

Laureatka prestiżowej nagrody Salesforce Golden Hoodie, Sima jest jednym z najbardziej inspirujących liderów społeczności Salesforce na świecie. Jej wystąpienie jako głównej mówczyni na konferencji Dreamforce przyciągnęło uwagę tysięcy uczestników.

Barnie Otabaeva

Jako Salesforce Account Executive, Barnie skupia się na regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy Środkowo-Wschodniej. Jej doświadczenie w pracy z organizacjami non-profit jest nieocenione dla naszego hackathonu.

Nina Jachna

Nina pełni funkcję Salesforce Solution Engineer w Salesforce oraz jest Project Managerem w NGC. Jej umiejętności techniczne i doświadczenie w zarządzaniu projektami są kluczowe dla sukcesu wielu inicjatyw w ekosystemie Salesforce.

Magdalena Błaszczyk

Jako Salesforce Marketing Lead dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Magdalena odgrywa kluczową rolę w promowaniu technologii Salesforce w naszym regionie. Jej wiedza i doświadczenie w dziedzinie marketingu są nieocenione dla promocji i rozwoju społeczności Salesforce w Polsce.

Każdy z tych gości wnosi do naszego wydarzenia ogromną wartość, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu w rozwój społeczności Salesforce. Ich obecność na CharITy Hackathonie jest dla nas wielkim zaszczytem i gwarancją, że wydarzenie to będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Dlaczego warto być częścią tego wydarzenia?

CharITy Hackathon to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce, ale przede wszystkim szansa na niesienie realnej pomocy. Uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniami dla organizacji non-profit, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby czynić świat lepszym miejscem. Twoja praca może przyczynić się do tego, że te kolejna organizacja, tym razem Ekostraż będzie mogła działać jeszcze skuteczniej!

To tylko krótka zapowiedź tego, co czeka uczestników i gości Ogólnopolskiego CharITy Hackathonu. Wydarzenie to z pewnością przyniesie wiele pozytywnych emocji, nowych doświadczeń i przede wszystkim realną pomoc dla organizacji non-profit.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search