CharITy Hackathon – dzień drugi

HackathonCharITy Hackathon – dzień drugi

CharITy Hackathon – dzień drugi

W drugim dniu CharITy Hackathonu uczestnicy mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych inspiracji. Dzień ten był wyjątkowy nie tylko ze względu na intensywny harmonogram, ale także ze względu na gości specjalnych, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą z uczestnikami.

Poranny start

Dzień rozpoczął się od śniadania o godzinie 8:00, które dostarczyło uczestnikom energii do intensywnych działań. OO godzinie 9:00 na scenę wkroczyła pierwsza gość specjalna – Barnie Otabaeva – Salesforce Account Executive NGO Middle East, Africa, CEE. Barnie opowiedziała o zaangażowaniu firmy Salesforce we wsparciu organizacji non-profit na całym świecie. Przybliżyła również technicznie możliwości rozwiązań Salesforce, również w nawiązaniu do problemów, które stoją przed zawodnikami podczas hackathonu. 

Następnie, o godzinie 9:20, uczestnicy mieli okazję posłuchać prezentacji Jakuba Stefaniaka pt. „Prompt Engineering for Salesforce Developers”. Była to prapremiera prezentacji, którą Jakub planuje wygłosić na największym wydarzeniu Salesforce – Dreamforce 2023 w San Francisco. Oczekiwania były wysokie, a uczestnicy z pewnością nie byli rozczarowani.

Golden Hoodie na CharITy Hackathonie i nie tylko

O godzinie 13:30 na scenę wkroczyła Sima Samara. Jej historia jest inspirująca – uciekła z kraju z powodów bezpieczeństwa, a mimo to zdołała stać się programistą Salesforce w ciągu zaledwie pięciu miesięcy dzięki wsparciu platformy edukacyjnej Salesforce – Trailhead. Jej prezentacja była najważniejszym punktem dnia, a jej przemówienie zostało poprawione przez Phlillipa Poytona, przyjaciela fundacji, co dodatkowo podniosło jego wartość.

O godzinie 15:30 uczestnicy mieli okazję posłuchać Niny Jachna, inżyniera rozwiązań w Salesforce. Nina podzieliła się swoją wiedzą na temat prezentacji. Zaprezentowanie swojego rozwiązania przed publicznością jest jednym z punktów, który będzie decydował o wygranej. 

 

Inne atrakcje

W ciągu dnia uczestnicy mogli skorzystać z mini golfa, który znajdował się na 2gim piętrze Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskie. O 16:00 uczestnicy wzięli udział w Energizerze, który dostarczył im dodatkowej energii na resztę dnia. Dowiedzieli się nie tylko jak ważne jest rozciąganie, ale przede wszystkim jak prawidłowo dbać o kręgosłup – co ważne jest w codziennej pracy informatyków. 

Wieczór upłynął w miłej atmosferze podczas „Pizza Time”, a dzień zakończył się grą BINGO, który dostarczył uczestnikom wiele emocji. 

Podsumowując, drugi dzień CharITy Hackathonu był pełen emocji, inspiracji i nauki. Uczestnicy mieli okazję posłuchać wybitnych ekspertów z branży Salesforce, a także wziąć udział w różnorodnych atrakcjach. Bez wątpienia był to dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z dzisiejszego wydarzenia. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search