Współpraca z Google Workspace

Salesforce NewsWspółpraca z Google Workspace

Współpraca z Google Workspace

Salesforce i Google Workspace postanowiły pójść za ciosem i połączyć swoje technologie jeszcze bardziej. Celem? Zwiększyć produktywność w biznesie dzięki sztucznej inteligencji. Wyobraź sobie, że twoje narzędzia z Google, takie jak Kalendarz czy Docs, nagle zaczynają „rozmawiać” z Salesforce. Jak to działa w praktyce? Dzięki nowym integracjom, kiedy pracujesz w Google Docs, możesz w mgnieniu oka uzyskać dostęp do danych z Salesforce, tworząc spersonalizowane prezentacje czy dokumenty. A jeśli masz online meeting w Google Meet, podsumowanie tej rozmowy może automatycznie trafić do Salesforce. Mniej manualnej roboty, więcej czasu na kawę!

Generatywna AI: Czemu to takie ważne?

Generatywna sztuczna inteligencja to nie tylko modne słowo. Badania wskazują, że aż 77% starszych liderów IT uważa, że generatywna sztuczna inteligencja pomoże ich organizacjom obsługiwać klientów szybciej, a 64% firm oczekuje, że AI zwiększy produktywność ich pracowników.

Perspektywa Google i Salesforce

Thomas Kurian, CEO Google Cloud, podkreślił, że partnerstwo z Salesforce jest przykładem, dlaczego otwarty i rozszerzalny ekosystem dla generatywnej AI przyniesie klientom największą wartość. Z kolei David Schmaier, Prezes i Chief Product Officer w Salesforce, zaznaczył, że ich współpraca z Google pozwala organizacjom odblokować pełny potencjał AI i danych, oparty na zaufaniu.

Więcej informacji o partnerstwie

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej współpracy? Salesforce jest pierwszym partnerem, który integruje się z nową ramą rozszerzeń Duet AI w Google Workspace, a Google Workspace jest pierwszym partnerem dla nowego Einstein Copilot w Salesforce. Każda z tych integracji jest wspierana przez solidne zabezpieczenia prywatności i ochrony danych użytkowników, które są już obecne zarówno w Salesforce, jak i w Google Workspace.

 

Źródło: Salesforce

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search