Dreamforce 2023 – dzień po dniu

Salesforce NewsDreamforce 2023 – dzień po dniu

Dreamforce 2023 – dzień po dniu

Dreamforce – najważniejsze wydarzenie w świecie Salesforce za nami. Na naszym portalu przez kilka kolejnych dni będziemy wracać do tego wydarzenia i publikować najważniejsze ogłoszenia i informacje o których każdy Trailblazer powinien wiedzieć. A zaczynamy od przeglądu najważniejszych monentów i ogłoszeń z 3 dni. 

Dzień 1

 1. Rozpoczęcie konferencji: Konferencja rozpoczęła się w Moscone Center z wielkim entuzjazmem. Salesforce ogłosił kilka nowych produktów, w tym asystenta Einstein Copilot oraz rozszerzenie partnerstwa z Google Workspace.
 2. Wizja Salesforce: Leah McGowen-Hare, SVP dla społeczności Trailblazer, podkreśliła, że Salesforce „nie robi podstawowych rzeczy” i że stało się największym wydarzeniem AI.

 3. Historia Mike’a Hessa: Mike Hess, założyciel Blind Institute of Technology, opowiedział inspirującą historię o tym, jak nie pozwolił, by utrata wzroku w młodości powstrzymała go przed pomocą osobom niepełnosprawnym w USA.

 4. Wizja Marca Benioffa: Marc Benioff, CEO Salesforce, podkreślił, że firma jest obecnie trzecią co do wielkości firmą oprogramowania na świecie i odniosła sukcesy pomimo trudnych warunków makroekonomicznych. Podkreślił również, że Salesforce zainwestował miliony w wsparcie organizacji non-profit, szkół publicznych i organizacji charytatywnych na całym świecie.

 5. Skupienie na AI: Benioff podkreślił, że jesteśmy w środku rewolucji AI, która zmienia sposób, w jaki pracujemy i przemysły. Ogłosił również platformę Einstein 1, która ma na celu uczynienie wszystkich bardziej produktywnymi, inteligentnymi i wydajnymi, koncentrując się przede wszystkim na zaufaniu.
Dreamforce 2023, Salesforce's annual user and developer conference, is held at the Moscone Convention Center in San Francisco from September 12-14, 2023. (© Photo by Jakub Mosur Photography)

Dzień 2

 1. Przyszłość AI w miejscu pracy: Pierwsza sesja dnia skupiła się na przyszłości AI w miejscu pracy. Juan Perez, CIO w Salesforce, oraz Lidiane Jones, CEO Slack, omówili, jak narzędzia takie jak Einstein Copilot mogą znacząco poprawić produktywność.

 2. Luka umiejętności w AI: Dyskutowano o tym, jak szybkie tempo innowacji w AI powoduje wąskie gardło w zakresie odpowiednich umiejętności. Organizacje przyjmują technologię w szybkim tempie, ale ich pracownicy nie mają wymaganych umiejętności, aby w pełni wykorzystać te narzędzia.

 3. Etyka w AI: Zarówno Perez, jak i Jones podkreślili konieczność etycznego wdrażania AI. Salesforce jest bardzo nastawiony na AI, ale jest świadomy szkód, ryzyka i etycznych rozważań.

 4. Integracja z Google Cloud: Salesforce ogłosił, że rozszerza swoje partnerstwo z Google Cloud, co pozwoli klientom na lepsze wykorzystanie danych i narzędzi AI w chmurze.

 5. Nowości w zakresie bezpieczeństwa: Salesforce wprowadził nowe funkcje bezpieczeństwa, które mają na celu ochronę danych klientów i zapewnienie, że są one przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.
Dreamforce 2023, Salesforce's annual user and developer conference, is held at the Moscone Convention Center in San Francisco from September 12-14, 2023. (© Photo by Jakub Mosur Photography)

Dzień 3

 1. Nowe funkcje dla Einstein Copilot: Salesforce przedstawił nowe funkcje dla swojego asystenta AI, Einstein Copilot, które mają na celu uczynienie go bardziej interaktywnym i użytecznym dla użytkowników.

 2. Współpraca z AWS: Salesforce ogłosił nową współpracę z Amazon Web Services (AWS), która pozwoli klientom na lepsze wykorzystanie narzędzi chmurowych i AI oferowanych przez obie firmy.

 3. Zaangażowanie w zrównoważony rozwój: Salesforce podkreślił swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ogłosił kilka nowych inicjatyw mających na celu zmniejszenie wpływu firmy na środowisko.

 4. Nowości w zakresie edukacji: Salesforce przedstawił nowe narzędzia i zasoby edukacyjne, które mają na celu pomóc użytkownikom lepiej zrozumieć i wykorzystać technologię firmy.

 5. Podsumowanie i zakończenie: Konferencja zakończyła się podsumowaniem najważniejszych ogłoszeń i podziękowaniami dla uczestników za udział w tym ważnym wydarzeniu.
Dreamforce 2023, Salesforce's annual user and developer conference, is held at the Moscone Convention Center in San Francisco from September 12-14, 2023. (© Photo by Jakub Mosur Photography)

Podsumowując, Dreamforce 2023 przyniósł wiele ważnych ogłoszeń i aktualizacji dotyczących przyszłości technologii, zwłaszcza w zakresie sztucznej inteligencji.
Jeśli zainteresowani jesteście w szczegółach co działo się dzień po dniu, godzina po godzinie – zachęcam do odpowiedzenia poniżej strony, na podstawie której napisaliśmy artykuł:  https://www.itpro.com/news/live/dreamforce-2023-all-the-day-one-announcements

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search