Twoja szansa na karierę w ekosystemie Salesforce

Salesforce NewsTwoja szansa na karierę w ekosystemie Salesforce

Twoja szansa na karierę w ekosystemie Salesforce

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania zawodowe w świecie Salesforce? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Salesforce organizuje wyjątkowe wydarzenie – Trailblazer Career Networking, które pozwoli Ci połączyć się z lokalnymi firmami, nauczyć się od ekspertów ds. kariery i bawić się z innymi entuzjastami Salesforce, zwanymi Trailblazers.

Co czeka Cię podczas tego wydarzenia?

Nauka od ekspertów ds. kariery

Podczas wydarzenia będzie można posłuchać ciekawej prelekcji oraz odkryć cenne wskazówki od osób, które niedawno zdobyły swoją pierwszą pracę w Salesforce.

 

Networking z pracodawcami

To doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z partnerami i klientami Salesforce, którzy są zainteresowani zatrudnieniem talentów na stanowiska początkowe i średniego szczebla w ekosystemie Salesforce.

 

Możliwość kontynuacji rozmów po wydarzeniu

Po zakończeniu wydarzenia będziesz miał możliwość zgłoszenia swojego zainteresowania wobec wybranych firm, co może zaowocować dalszymi rozmowami i wywiadami kwalifikacyjnymi.

Jak wziąć udział?

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w wydarzeniu jako poszukujący pracy lub pracodawca, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo podlega weryfikacji uprawnienia do pracy w Polsce, Czechach lub na Ukrainie.

Ważne informacje:

  • Data wydarzenia: 18 października
  • Godziny: 13:00 – 15:00
  • Termin zgłoszeń: do 15 października

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem kariery w ekosystemie Salesforce w Polsce, Czechach lub na Ukrainie, to jest to wydarzenie dla Ciebie. Nie przegap tej okazji i zgłoś się już dziś!

Strona wydarzenia oraz formularz zapisów znajduje się na stronie: https://sfdccareerfairs.swoogo.com/2023careerfairsregisterinterest/apply

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search