Świętujemy dziś pierwsze urodziny CoffeeForce.pl!

HackathonŚwiętujemy dziś pierwsze urodziny CoffeeForce.pl!

Świętujemy dziś pierwsze urodziny CoffeeForce.pl!

🎉 Drodzy Czytelnicy, Drodzy pasjonaci Salesforce,

Dziś jest dla nas wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy, gdyż mamy zaszczyt obchodzić pierwszą rocznicę istnienia portalu CoffeeForce.pl! Co zaczęło się jako marzenie o miejscu, gdzie entuzjaści i profesjonaliści technologii Salesforce mogą się spotkać, wymieniać doświadczeniami i wiedzą, szybko stało się rzeczywistością, którą wspólnie z Wami budujemy każdego dnia.

Przez ten rok, nasz portal stał się miejscem, gdzie mogliśmy dzielić się z Wami najnowszymi informacjami ze świata Salesforce, analizami, praktycznymi poradami oraz historiami sukcesów. Każdy artykuł, każdy podcast, każde wydarzenie było realizowane z myślą o Was i dla Was, aby wspierać Was w codziennej pracy i rozwijaniu kariery zawodowej.

Czas na niespodzianki!

Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcyjnych konkursów, które będą ogłaszane w najbliższych dniach! Czekają na Was nie tylko ciekawe wyzwania, ale także atrakcyjne nagrody, które, mamy nadzieję, przyniosą Wam wiele radości i będą miłym dodatkiem do naszej wspólnej celebracji.

Dołącz do naszej społeczności!

Chcemy być z Wami jeszcze bliżej i dlatego zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter. Będzie to nie tylko doskonałe źródło najświeższych informacji, ale także sposób, aby być na bieżąco z nadchodzącymi konkursami i wydarzeniami. Nie przegap okazji, aby wziąć udział we wszystkich niespodziankach, które dla Was przygotowaliśmy!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco! Informacje, ciekawostki, wydarzenia ze świata polskiego ekosytemu Salesforce i nie tylko.

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się
Potwierdź swój adres mailowy klikając linka w wiadomości mailowej (sprawdź SPAM)

Podziękowania

Na koniec chcemy serdecznie podziękować każdemu z Was za to, że jesteście z nami, za aktywność, zaangażowanie, a także za wszystkie miłe słowa i konstruktywne uwagi, które pomagają nam rozwijać CoffeeForce.pl. Bez Was, nasza społeczność nie byłaby tak wyjątkowa!

Do kolejnych lat pełnych inspiracji, nowości i wspólnego odkrywania świata Salesforce!

Z serca dziękujemy,
Zespół CoffeeForce.pl

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search