Świętujemy 1. rok coffeeforce.pl – Dołącz do naszych jubileuszowych konkursów!

KonkursyŚwiętujemy 1. rok coffeeforce.pl – Dołącz do naszych jubileuszowych konkursów!

Świętujemy 1. rok coffeeforce.pl – Dołącz do naszych jubileuszowych konkursów!

Czas leci nieubłaganie, a my z radością witamy pierwszy rok istnienia coffeeforce.pl! To był rok pełen inspirujących rozmów, wymiany wiedzy i budowania społeczności wokół technologii Salesforce. Dziękujemy Wam, naszej niezastąpionej społeczności, za każdy spędzony z nami moment, zaangażowanie i wspólne tworzenie tego wyjątkowego miejsca.

Rok pełen inspiracji

Przez ostatnie 12 miesięcy, razem z Wami, zgłębialiśmy tajniki Salesforce, dzieliliśmy się doświadczeniami i wspólnie odkrywaliśmy nowe możliwości, jakie niesie ze sobą cyfrowa transformacja. Wasze historie, pytania i uwagi były dla nas niekończącym się źródłem inspiracji i motywacji do dalszego działania. Dzięki Wam Coffeeforce.pl stało się miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania i doświadczenia z Salesforce.

Jubileuszowe konkursy

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! W najbliższych tygodniach na platformie LinkedIn odbędą się konkursy, w których będziecie mieli okazję wykazać się kreatywnością, podzielić się swoją wiedzą i wygrać atrakcyjne nagrody. Czy jesteście gotowi na wyzwanie?

Pierwszy z nich został już ogłoszony:

Już niebawem ogłosimy szczegóły kolejnych konkursów. Co Was czeka? Ciekawe zadania, wymagające nie tylko wiedzy, ale i kreatywności, oraz atrakcyjne nagrody, które z pewnością przydadzą się każdemu fanowi Salesforce. Bądźcie czujni i śledźcie nasze kanały, aby nie przegapić żadnych informacji!

A do wygrania będą gadżety Salesforcowe: czyli pleckami, bluzy, pluszaki, artykuły biurowe i wiele wiele innych!

Dołącz do naszej społeczności

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, dołączcie do naszej społeczności na platformie coffeeforce.pl oraz na LinkedIn, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, wydarzeniami i konkursami. Razem tworzymy miejsce, gdzie pasja do technologii łączy się z praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy Wam za ten niesamowity rok, pełen wzlotów, wyzwań i wspólnego odkrywania świata Salesforce. Jesteśmy pewni, że kolejne miesiące przyniosą jeszcze więcej inspirujących chwil, które będziemy mogli dzielić razem. Do zobaczenia w konkursach i na kolejnych stronach historii coffeeforce.pl!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search