Polish Trailblazer 2024 – Dołącz do rywalizacji!

KonkursyPolish Trailblazer 2024 – Dołącz do rywalizacji!

Polish Trailblazer 2024 – Dołącz do rywalizacji!

Po sukcesie pierwszej edycji konkursu Polish Trailblazer 2023, z ogromną radością ogłaszamy start drugiej edycji tej emocjonującej rywalizacji! Zapraszamy wszystkich entuzjastów platformy Trailhead do udziału w Polish Trailblazer 2024, gdzie ponownie będziemy śledzić, nagradzać i świętować osiągnięcia najbardziej zaangażowanych i kreatywnych użytkowników.

W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność wyróżnić i nagrodzić najbardziej aktywnych i innowacyjnych uczestników, których wysiłki i osiągnięcia można podziwiać w naszym artykule podsumowującym konkurs: Znamy Zwycięzców Polish Trailblazer 2023. Ich zaangażowanie i kreatywność były niesamowite, a ich historie inspirujące. Teraz nadszedł czas, aby nowi uczestnicy stanęli na wysokości zadania i pokazali swoje umiejętności!

Zasady gry

 1. Bez względu na liczbę punktów, które obecnie posiadasz, rozpoczynamy od nowa. Liczymy tylko punkty zdobyte w 2024 roku, dając każdemu równą szansę na wygraną.
 2. Okres zbierania punktów trwa od 06.01.2024 do 30.11.2024. Czas ma tutaj kluczowe znaczenie. Im wcześniej dołączysz do programu, tym więcej punktów możesz zdobyć w rankingu.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz kontaktowy, podając link do swojego profilu Trailhead oraz aktualny stan punktów, odznak (badges) i ścieżek (trails). To będzie Twój punkt wyjściowy, od którego zaczniemy liczyć punkty zdobyte w 2024 roku (po weryfikacji zgłoszenia i Twojego profilu przez organizatorów).
 4. Pod koniec roku nasza redakcja ponownie zweryfikuje profile uczestników, aby zaktualizować listę zdobytych punktów, odznak i ścieżek.

2 w 1

Możesz wziąć udział w konkursie na dwa sposoby. Pierwszy to udział indywidualny, gdzie gromadzisz punkty wyłącznie dla siebie.

Istnieje również druga kategoria – zespołowa. W tej kategorii zbierasz punkty dla swojej firmy. Na koniec konkursu wyłonimy najbardziej zaangażowany zespół. Nie martw się o wielkość firmy – każda firma z co najmniej pięcioma członkami ma równe szanse na zwycięstwo. W tej kategorii liczy się nie suma, lecz średnia punktów, czyli suma zebranych punktów podzielona przez liczbę zgłoszonych uczestników z danej firmy

Zgłoszenia

Warunkiem zgłoszenia się do programu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dołączyć można w każdym momencie, aż do 30.11.2024 r. 

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Coffee & Force.
 2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób zamieszkałych w Polsce, co wiąże się z ograniczeniem wysyłki nagród do tego terytorium.
 3. Celem konkursu jest zebranie jak największej liczby punktów na platformie Trailhead w roku 2024.
 4. Okres zbierania punktów trwa od 06.01.2024 do 30.11.2024. Uczestnictwo w konkursie jest możliwe w dowolnym momencie tego okresu.
 5. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i podanie prawidłowych danych.
 6. Uczestnicy mogą zgłaszać się w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz zespołowej (firma).
 7. W kategorii indywidualnej każdy zgłoszony uczestnik automatycznie bierze udział.
 8. W kategorii zespołowej (firma) kwalifikują się zespoły, które zgłoszą co najmniej 5 osób.
 9. Dane podane w formularzu zgłoszeniowym będą weryfikowane przez Organizatorów.
 10. Profil uczestnika na platformie https://www.salesforce.com/trailblazer/ musi być publiczny, aby umożliwić Organizatorom weryfikację.
 11. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
 12. Po zakończeniu okresu zbierania punktów, Organizatorzy ponownie zweryfikują profile na https://www.salesforce.com/trailblazer/, aby ustalić ilość zdobytych punktów, odznak (badges) i ścieżek (trails).
 13. Na podstawie różnicy punktów między początkiem a końcem konkursu, Organizatorzy wyłonią zwycięzców.
 14. W kategorii zespołowej (firma) liczy się średnia ilość punktów zdobytych przez firmę, obliczana jako suma punktów wszystkich zgłoszonych uczestników podzielona przez ich liczbę.
 15. Laureaci otrzymają nagrody, które zostaną wysłane pocztą lub kurierem wyłącznie na terenie Polski.
 16. Informacje o laureatach zostaną opublikowane na stronie internetowej www.coffeeforce.pl oraz w mediach społecznościowych.
 17. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich prawo odwołania.
 18. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany nagród na równorzędne.
 19. Wszelkie kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem rozstrzyga Organizator.
 20. Wysłanie formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację niniejszego regulaminu
Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search