Wyniki konkursu #MySalesforceMemories 

KonkursyWyniki konkursu #MySalesforceMemories 

Wyniki konkursu #MySalesforceMemories 

W związku z pierwszą rocznicą istnienia CoffeeForce.pl, zaprosiliśmy społeczność Salesforce do udziału w konkursie „Twoje Chwile z Salesforce”, który miał na celu świętowanie i dzielenie się osobistymi, niezapomnianymi momentami związanymi z Salesforce. Wyzwaniem było podzielenie się zdjęciem, które symbolizuje unikalne doświadczenia uczestników z Salesforce, od konferencji po codzienne chwile przy kawie i kodowaniu.

Zasady konkursu - przypomnienie

Zadanie konkursowe polegało na: udostępnieniu na swoim profilu LinkedIn zdjęcie z opisem, dlaczego jest dla nich wyjątkowe, używając hashtagu #MySalesforceMemories i otagować nasz profil.

Ogłoszenie zwycięzców

Po intensywnej selekcji i ocenie nadesłanych zgłoszeń, z dumą ogłaszamy zwycięzców naszego konkursu:

    • Katarzyna Majzel-Pośpiech
    • Marzena Lange
    • Mieszko Rożej

Gratulujemy zwycięzcom! Każdy z nich otrzyma atrakcyjne gadżety #Salesforce, które z pewnością będą wspaniałym dodatkiem do ich kolekcji.

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym konkursie. Wasze historie i zdjęcia były inspirujące i pokazały bogactwo doświadczeń w naszej społeczności Salesforce.

Nie przegapcie nadchodzących wydarzeń, konkursów i nowości ze świata Salesforce – obserwujcie nasz profil, aby być na bieżąco!

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search