Sukces Meetupu Nextview MuleSoft we Wrocławiu

Trailblazer CommunitySukces Meetupu Nextview MuleSoft we Wrocławiu

Sukces Meetupu Nextview MuleSoft we Wrocławiu

W dniu dzisiejszym, 14 listopada, Wrocław stał się areną dla wydarzenia „Nextview MuleSoft Meetup”, przyciągając ponad 40 entuzjastów technologii z różnych zakątków Polski, w tym Lublina, Poznania i Warszawy. Spotkanie zorganizowane przez Nextview Consulting, naszą Fundację Coffee & Force oraz Społeczność Salesforce Trailblazer Community Group we Wrocławiu, okazało się być znaczącym punktem na mapie wydarzeń IT w Polsce.

Wprowadzenie do świata MuleSoft

Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzenia do Anypoint Platform, które przeprowadziła Joanna Piasecka. Jej prezentacja, skupiająca się na zdobyciu certyfikatu MuleSoft Certified Developer – Level 1, dostarczyła uczestnikom konkretnych wskazówek dotyczących kursu Anypoint Platform Development: Fundamentals oraz przygotowań do egzaminu certyfikacyjnego.

Asia jest osobą, która przebranżowiła się do IT i zdecydowała się na Mulesoft. Czy było łatwo? Posłuchajcie: 

Jeśli jesteście zainteresowani Mulesoftem, Asia radzi: 

Droga do certyfikatu Level 2

Kamil Murawski skupił się na tematyce przygotowań do certyfikatu MuleSoft Certified Developer – Level 2. Dzielił się swoimi osobistymi doświadczeniami i poradami, które pomogą aspirującym specjalistom w osiągnięciu tego zaawansowanego poziomu certyfikacji.

Munit i dobre praktyki

Kolejnym prelegentem był Jakub Cieplucha, który przedstawił temat „Munit – Dobre praktyki”. Jego prezentacja dotyczyła tworzenia testów jednostkowych dla aplikacji Mule/Mulowych i dostarczała uczestnikom najlepszych praktyk w tej dziedzinie.

Jedna z uczestniczek spotkania – Monika Kocot tak podsumowuje dzisiejsze spotkanie: 

Nieformalne spotkania i networking

Po zakończeniu prezentacji, uczestnicy mieli okazję do dalszej dyskusji i networkingu przy pizzy i drinku. To nieformalne środowisko sprzyjało wymianie doświadczeń, nawiązywaniu nowych kontaktów i pogłębianiu wiedzy.

Było to pierwsze wydarzenie dotyczące typowo technologii Mulesoft we Wrocławiu. Ale to dopiero początek. O planach na przyszłość opowiada Phlillip Poyton, organizator wydarzenia z Nextview:

Oficjalne otwarcie biura Nextview

Wydarzenie było także okazją do oficjalnego ogłoszenia otwarcia biura Nextview we Wrocławiu. Otwarcie to stanowi ważny krok dla społeczności MuleSoft i Salesforce, umożliwiając dalszy rozwój i integrację między profesjonalistami w tej dziedzinie.

Jarosław Kotuła, organizator spotkania z Nextview zdradza nam ile obecnie osób pracuje w nowym biurze:

„Nextview MuleSoft Meetup” okazało się być znakomitą platformą dla wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk wśród pasjonatów Salesforce i MuleSoft. Wydarzenie to nie tylko dostarczyło cennej wiedzy, ale także stało się miejscem nawiązywania nowych, wartościowych relacji zawodowych. Potwierdza to rosnącą rolę Wrocławia jako ważnego centrum dla branży IT w Polsce, a w szczególności technologii Salesforce i Mulesoft. 

Z naszymi gośćmi rozmawiał Wojciech Niżankowski.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search