Wyniki konkursu na mema 2022

KonkursyWyniki konkursu na mema 2022

Wyniki konkursu na mema 2022

Redakcja naszego portalu ogłosiła pierwszy konkurs na łamach naszego portalu. Dotyczył on Salesforcowego mema w języku polskim. 

Dziękujemy wszystkim za nadesłanie Waszych propozycji. Śmiechu było bardzo dużo. Nie ukrywamy, że wybór zwycięzy również był bardzo ciężki. Dlatego poprosiliśmy Wrocław Trailblazer Community o pomoc. Podczas ostatniego spotkania członkowie Community głosowali na najlepszego mema 2022. 

Mamy zwycięzców

Tak jak pisaliśmy wcześniej wybór nie był łatwy – również dla wrocławskiego Community. Niezmiernie miło nam poinformować, ze mamy 2 zwycięzców, a uszczegółowiajac 2 zwyciężczyni, które otrzymały taką samą i największą ilość głosów. 

Najlepszy mem 2022 przygotowały:

  • Iren Nosova
  • Klaudia Czopek
Jeszcze raz gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą. 
Iren Nosova
Klaudia Czopek

Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i wszystkie nadesłane prace. Do tych do których szczęście nie uśmiechnęło się tym razem, nie poddawajcie się, będą kolejne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Poniżej publikujemy memy, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu i spośród których członkowie community głosowali na zwycięzców (kolejność jest przypadkowa). 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search